Eccihimsi anime önerisi

Yok onlarda fazla +18 var sanırım.
High School DXD tam bir shounen anime zaten :D Ecchi dediğiniz türün en yüksek seviyelerinden biri High School DXD. Üstü Henta** oluyor zaten. Ayrıca başka benim bu kadar uzun süren ecchi anime yok. Komedi içeren animelerde ecchi karıştırıyorlar içine ama yan unsur olarak. Ayrıca Darling in the Franxx'in animesinde ecchi yok fakat mangası dehşet'ül vahşet bir şey :D

High School DXD tam bir shounen anime zaten :D Ecchi dediğiniz türün en yüksek seviyelerinden biri High School DXD. Üstü Henta** oluyor zaten.
Tamam o zaman darling in the franxx gibi bir şeyde olabilir. Dxd izleyeli baya zaman oldu bu yüzden böyle diyor olabilirim.

Tamam o zaman darling in the franxx gibi bir şeyde olabilir. Dxd izleyeli baya zaman oldu bu yüzden böyle diyor olabilirim.
Hocam şimdi size şöyle bir yönetm vereyim:
1- Google içerisine Loli Hen*** yazıyorsunuz
2- Kapınıza FBI gelmesini bekliyorsunuz
3- M4A1-Kun ile başka bir evrene isekaileniyorsunuz.

Darling in the Franxx, Elfen Lied'tan esinlenmiş bir animedir benim gözümde. İnsan dışı varlık, boynuzlar, pembe saç, hikayenin benzerliği vesaire. Onun dışında çok mecha anime izlemiyorum ki Darling in the Franxx'in hikayesi ve anlatımı çok etkiliydi benim gözümde. Tam olarak ne tarz bir şey istiyorsunuz?

Darling in the Franxx, Elfen Lied'tan esinlenmiş bir animedir benim gözümde. İnsan dışı varlık, boynuzlar, pembe saç, hikayenin benzerliği vesaire. Onun dışında çok mecha anime izlemiyorum ki Darling in the Franxx'in hikayesi ve anlatımı çok etkiliydi benim gözümde. Tam olarak ne tarz bir şey istiyorsunuz?
Hocam sonunda batırmadılar mı ama ya?

Geri
Yukarı