Edebiyat projesi için gezilecek yer önerisi

Burak0021

Femtopat
Daha fazla  
20 tane mekan ile fotoğraf albümü yapmam gerekiyor edebiyat projesi için hocaya sordum fotoğrafın altına ne zaman yapılmıştır ne için kullanılır falan yazmam gerektiğini söyledi 1 2 fotoğraf koysam yeter diye düşünüyorum. 20 mekan olarak nerelere gidebilirim? İstanbul'da oturuyorum mekanlar birbirine yakın olursa daha iyi olur.

20 tane mekan ile fotoğraf albümü yapmam gerekiyor edebiyat projesi için hocaya sordum fotoğrafın altına ne zaman yapılmıştır ne için kullanılır falan yazmam gerektiğini söyledi 1 2 fotoğraf koysam yeter diye düşünüyorum. 20 mekan olarak nerelere gidebilirim? İstanbul'da oturuyorum mekanlar birbirine yakın olursa daha iyi olur.

Sırayla yazıyorum not al. Yediküre hisarı müzesi, yerebatan sarnıcı, ayasofya camii, laleli camii, Sultanahmet, Topkapı Sarayı, gülhane parkı, çemberlitaş hamamı eminönü bitti, taksim ve ortaköy taraflarına geçelim. Galata kulesi, santa maria draperis kilisesi (tarihi), Kırım kilisesi(küçük fakat tarihi var), dolmabahçe sarayı, büyükmediciye camii.

Yeni konular

Geri
Yukarı