Edge vs Chrome vs Firefox vs Brave vs Opera

hasimsek

Hectopat
Yer
Trabzon
Aktif olarak Edge kullanıyorum. Chrome ve Brave'e göre daha hızlı. Sayfa yenileme olsun, yeni sekme açma olsun daha hızlı geliyor. Üstelik sade bir tasarımı var. Opera'nın veri sattığı iddiası var (ne kadar doğru tartışılır). Firefox ve Brave gizlilik açısından güzel tarayıcılar. Sizin görüşünüz nedir? Bana göre:

Tasarım : Edge
Gizlilik : Brave, Firefox
Alışkanlık : Chrome
Kenar çubuğu : Opera

Not: Her ne kadar oyun amaçlı bir bilgisayara sahip olsam da Opera'yı Opera GX'e tercih ederim. Konudaki Opera'yı da GX olarak değil standart Opera olarak baz alınız.

Aktif olarak Edge kullanıyorum. Chrome ve Brave'e göre daha hızlı. Sayfa yenileme olsun, yeni sekme açma olsun daha hızlı geliyor. Üstelik sade bir tasarımı var. Opera'nın veri sattığı iddiası var (ne kadar doğru tartışılır). Firefox ve Brave gizlilik açısından güzel tarayıcılar. Sizin görüşünüz nedir? Bana göre:

Tasarım : Edge
Gizlilik : Brave, Firefox
Alışkanlık : Chrome
Kenar çubuğu : Opera

Not: Her ne kadar oyun amaçlı bir bilgisayara sahip olsam da Opera'yı Opera GX'e tercih ederim. Konudaki Opera'yı da GX olarak değil standart Opera olarak baz alınız.
Oyun oynarken hangi tarayici kastirmaz

Bana göre:

Tasarım: Opera.
Gizlilik: Brave.
Alışkanlık: Opera.
Kenar çubuğu: Opera.

Bir tek veri sattığı iddiasından dolayı gizliliği Brave verdim. Bence Opera hız kararlılık performans açısından ezer.

Normal Opera'yı GX ve Crypto tarayıcısına tercih ederim...

Bana göre:

Tasarım: Opera.
Gizlilik: Brave.
Alışkanlık: Opera.
Kenar çubuğu: Opera.

Bir tek veri sattığı iddiasından dolayı gizliliği Brave verdim. Bence Opera hız kararlılık performans açısından ezer.

Normal Opera'yı GX ve Crypto tarayıcısına tercih ederim...
Normal Opera diğer Operalara göre kat kat daha iyi.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı