Efe Uygaç-Shelby 3060 Ti sistem özelleştirilerek alınır mı?

3060 Ti sistemleri minimum 20bin bandında görüyorum çünkü.
Ben biraz daha düşüceklerine inanıyorum bir %30'luk düşüşte bu kadar fiyat farkı olabiliyorsa daha düştüğünde neler olur neler inşAllah daha da düşerde bende yeni bir ekran kartı sahibi olurum.
Her ne kadar düşseler de ben tek başına ekran kartı almanın çok da mantıklı olduğunu düşünmüyorum ne yalan söyleyeyim. Bazı hazır sistemler anlaşmalı olduğu için uygun fiyata geliyorlar.

Sepete ekleyemiyorum evet. Sadece fiyatı biraz uygun gelmişti.

Ona yakın bu sistemi özelleştirebilirsin, stokta bulunuyor f/p olarak iyidir.

İntel işlemci almayı düşünmüyorum. İmkanım varsa da 3060ti tercih edeceğim. Ama sistem güzelmiş evet.

@kino Gigabyte 3060 Ti Pro'lu sistemler var pckolikte. 22bin gibi bir fiyata tekabül ediyor hazır sistem bir örnek atacağım şimdi. 3 fanlı modeli. Araştırma yaptım bayağı olumlu yorum var soğutma ve performans olarak. Değer mi sence?
İşlemci 5600X, anakart B550M S2H, çok gerekirse SSD XPG yapılınca 22.442 oluyor fiyat.

@kino Gigabyte 3060 Ti Pro'lu sistemler var pckolikte. 22bin gibi bir fiyata tekabül ediyor hazır sistem bir örnek atacağım şimdi. 3 fanlı modeli. Araştırma yaptım bayağı olumlu yorum var soğutma ve performans olarak. Değer mi sence?
İşlemci 5600X, anakart B550M S2H, çok gerekirse SSD XPG yapılınca 22.442 oluyor fiyat.
SSD A2000 kalsın, XPG olan ısınıyor.
Kasayı 500DX ya da 4000D airflow yap.
Bu sistemin kasasısını 4000D ile değiştirip alırsan 400 TL daha ucuza geliyor.

Son düzenleme:
Bu kasanın hava akışı kötü mü? Niçin 4000D yapıyoruz? Bilmediğim için soruyorum yanlış anlaşılmasın.
Ekran kartı vision olsaydı beyaz olanla değiştirmek isterdim :D

Geri
Yukarı