Eğitim sistemi nereye gidiyor?

Şahsen aldığımız uzaktan eğitimin büyük kısıtlılığı olsa da ben üstüne düşüldüğünde yararlı olabileceğine ve gelişebileceğine inanıyorum.

Hocam arapça gerçekten zor bir dil ve siz canlı ders ile 44 aldıysanız benim bütün notlarımdan iyidir.

Gerçekten verdikleri eğitim çöp. İyi sayılabilecek bir lise de bile böyle çöp eğitim veriyorlar ise kötü liseye gidenler nasıl öğrensinler? 3 senelik lise arapçasında evet, hayır dışında hiçbir şey bilmiyorum.

Öyle olur ise, bu cidden çok iyi olur.

Başka çıkar yol yok çünkü. Eğer 2.dönemde sınav olursa bu korona için mükemmel bir fırsat olur. Zaten azımıza kadar bir şeye batmışız. Ben açıkcası gitmem 7 aydır korona kapmayayım diye evdeyim. Bir şeyi şeyli sınav için kendimi Risk'e atmam.

Başka çıkar yol yok çünkü. Eğer 2.dönemde sınav olursa bu öğrencileri bilerek isteyerek korona kapmaları demektir. Ben açıkcası gitmem 7 aydır korona kapmayayım diye evdeyim. Bir g*t b*klu sınav için kendimi Risk'e atmam.

Aynen, aynen ağzını yiyeyim senin. Staj başlayacak 30 Kasım'da. 28K vaka var. Ailem kronik hasta ve yaşları biraz var. Direk gitmek istemiyorum diye yazdım.

Geri
Yukarı