Eğitim sistemi nereye gidiyor?

En mantıklısı tasarruf yapılıp ülkenin 40 gün hiçbir şekilde açık vermeyecek şekilde sokağa çıkma yasağı uygulaması gerekiyor. Bazı şeylerden kısılsa saraya mesela 10 milyon TL yedirmek gibi her gün vb. kendi kendimize yeteriz.

En mantıklısı tasarruf yapılıp ülkenin 40 gün hiçbir şekilde açık vermeyecek şekilde sokağa çıkma yasağı uygulaması gerekiyor. Bazı şeylerden kısılsa saraya mesela 10 milyon TL yedirmek gibi her gün vb. kendi kendimize yeteriz.

Ekonomi kaldırmaz onu reis. Yoksa vaka sayısı 0'layacak bir hamle. Ama ne yazık ki olmaz. Dün bir haberde izledim. Ülke'nin adını unuttum. 1 ay Full sokağa çıkma yasağı yaptılar. Vaka sayısı sıfırlandı.

Ekonomi kaldırmaz onu reis. Yoksa vaka sayısı 0'layacak bir hamle. Ama ne yazık ki olmaz. Dün bir haberde izledim. Ülke'nin adını unuttum. 1 ay Full sokağa çıkma yasağı yaptılar. Vaka sayısı sıfırlandı.

Hocam biraz zor geçer fakat kaldırır. Ama birilerinin işine gelmiyor. O kadar israf var ki sırf onlar kısılsa yetiyor. 1 ay yapılsın hadi 40 günü falan geçiyorum. Bir de bu yasak bittikten sonra maske takmayana sosyal mesafeye uymayana 20K ceza yazılsın bak kimsenin bir yeri yemez ceza almaya. Cezalar göz korkutucu değil.

Hocam bal gibi kaldırır fakat birilerinin işine gelmiyor. O kadar israf var ki sırf onlar kısılsa yetiyor. 1 ay yapılsın hadi 40 günü falan geçiyorum. Bir de bu yasak bittikten sonra maske takmayana sosyal mesafeye uymayana 20K ceza yazılsın bak kimsenin bir yeri yemez ceza almaya. Cezalar göz korkutucu değil.

900 TL az diyorsunuz yani?

900 TL diyorsunuz yani?

Onlarca insanı riske atmanın cezası 900TL. 900 TL açıkcası sadece biz para cezası koyduk demek için olan bir miktar. Zaten çoğu kişiyede ceza kesilmiyor. Neden korona tavan yapıyor cezalar caydırıcı olmazsa halkta iplemez açıkcası. Devlet her şeyi halktan bekliyor. Halkımızda da büyük suç var da bence en büyük suç devlette. Neyse konuyu saptırdım kusura bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı