Eğitim videoları ile yaptığım web-site nasıl olmuş?

Tam eğitim videoları ile bakmadım aslında. Adam en başta yapılacak şeyi gösterdi. O yapmadan ben yaptım sonra hatalarıma falan baktım. Bug'ları falan temizledim o kadar. Neyse biraz acemi işi oldu ama sizin de yorumunuzu merak ediyorum.
Tasarım güzel olmuş. Daha işlev anlamında pek bir şey kodlamamışsınız ama çoğu siteden daha iyi bir görünüme sahip.

Site tasarımı gayet hoş bence her şey yerli yerinde. Bazı kütüphaneleri kullanarak efektsel geçişler vesaire kullanabilirsiniz isterseniz. Ayrıca sanırım script kısmına henüz geçmemişsiniz. Bazı yönlendirmeler işlevsiz halde.

Tam eğitim videoları ile bakmadım aslında. Adam en başta yapılacak şeyi gösterdi. O yapmadan ben yaptım sonra hatalarıma falan baktım. Bug'ları falan temizledim o kadar. Neyse biraz acemi işi oldu ama sizin de yorumunuzu merak ediyorum.

Güzel görünüyor hocam. Responsive tasarım düşünerek tasarım yapmışsınız. Şık olmuş. Sadece şu şirket çalışanları mobil çözünürlükte alt alta gelse daha iyi olur.
Sizde benim yaptığım siteyi incelemek isterseniz diye link bırakıyorum. fonanaliz

Sağ üstteki kayıt ol butonları çalışmıyor. Onun haricinde site tasarımı gayet güzel bence.
Script kısmına daha geçmedim hocam.

Şaka bir yana Ana sayfa tasarımı güzel onun haricinde pek bir şeye girilmiyor zaten. Sayfa tasarımı 10 numara.

Butonların hiçbiri aktif değil. Telefon numarasını harf girebiliyorum. Mail uyarısı Türkçe.
Tek sayfa yapmışsın ana sayfa o da.

Bilidirmde bulununca burası açılıyore ama boş sayfa.

Site tasarımı gayet hoş bence her şey yerli yerinde. Bazı kütüphaneleri kullanarak efektsel geçişler vesaire kullanabilirsiniz isterseniz. Ayrıca sanırım script kısmına henüz geçmemişsiniz. Bazı yönlendirmeler işlevsiz halde.

Script kısmına geçmedim hocam. Sadece taslak.

Güzel görünüyor hocam. Responsive tasarım düşünerek tasarım yapmışsınız. Şık olmuş. Sadece şu şirket çalışanları mobil çözünürlükte alt alta gelse daha iyi olur.
Sizde benim yaptığım siteyi incelemek isterseniz diye link bırakıyorum. fonanaliz

Paketlerin oradaki TL simgesi biraz daha ince olsa benimkinden daha güzel hocam :)

Yeni konular

Geri
Yukarı