Eğitim videoları ile yaptığım web-site nasıl olmuş?

Script kısmına daha geçmedim hocam.

Script kısmına geçmedim hocam. Sadece taslak.

Paketlerin oradaki TL simgesi biraz daha ince olsa benimkinden daha güzel hocam :)

Bu bir şirket projesi hocam bir sürü insanın emeği var öyle düşünmeyin. Sizinki çok şık. Uygulayabileceğiniz yerlere CSS animasyonları veya çesitli efektler yazabilirseniz çok daha güzel olacak. Sonra frontend developer olarak başlarsınız. :D

Bu bir şirket projesi hocam bir sürü insanın emeği var öyle düşünmeyin. Sizinki çok şık. Uygulayabileceğiniz yerlere CSS animasyonları veya çesitli efektler yazabilirseniz çok daha güzel olacak. Sonra frontend developer olarak başlarsınız. :D

Hocam Grid öğrendikten sonra biraz web-sayfalarının clone versiyonlarını yapacağım. Telefon uyarlamasını yapıp, Back-End'e geçeceğim.

Hocam Grid öğrendikten sonra biraz web-sayfalarının clone versiyonlarını yapacağım. Telefon uyarlamasını yapıp, Back-End'e geçeceğim.

Mantıklı olur. Clone sitelerinizde JavaScript'i de sıklıkla kullanmaya çalışırsınız. Bolca pratik yapmış olursunuz. Back-End'de de JavaScript ile devam edebilirsiniz.(Node.js)

Mantıklı olur. Clone sitelerinizde JavaScript'i de sıklıkla kullanmaya çalışırsınız. Bolca pratik yapmış olursunuz. Back-End'de de JavaScript ile devam edebilirsiniz.(Node.js)
Hocam son konuma bakar mıısnız size zahmet çok önemli de.

Butonların hiçbiri aktif değil. Telefon numarasını harf girebiliyorum. Mail uyarısı Türkçe.
Tek sayfa yapmışsın ana sayfa o da.

Bilidirmde bulununca burası açılıyore ama boş sayfa.

Mükemmel hocam, gerçekten ben aşırı beğendim. Ellerinize sağlık, çok güzel olmuş.

Sağ üstteki kayıt ol butonları çalışmıyor. Onun haricinde site tasarımı gayet güzel bence.

Mobil içinde ayarlamalarım bitti. Görüşlerinizi merak ediyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı