Eğlenmek için ne yapıyorsunuz?

Ben %90 o ikisini kullanırım. Bir de takıldığım bazı Rus forumları var korsancıların anavatanı sayılan ama acemi korsan kullanıcılarının orada pek işi yok.

Repack yapanlar hem bir kere dosyaları elinden geçirdiği için güvenliğinden emin oluyor, indirme boyutu düşüyor ve neredeyse aradığın her oyunu bulabiliyorsun. Benim 10-15 senedir yaptığım şey bu.

Bu ikisi mirror siteler aynı Skidrow adını kullanan uzantılar gibi. %100 güvenli demem çünkü bu sistelerin arkasındaki kişiler kim bilmiyorsun. Elamigos ile Skidrow'un şahıslarından ayrı bu siteler, sözde onların adına yüklüyorlar.

2 tane elamigos var site.

Burda daha çok oyun var ve bu sitede .site diye bitiyor Allah sizden razı olsun çok teşekkürler bende biraz virüs korkusu varda.
Hocam çok virüs işlerine kafa takmayın derim. Zamanında virüs taramasında 600 tane virüs çıkmıştı bende. Ama silince ve şifrelerini değiştirince bişey kalmıyor.

Ben %90 o ikisini kullanırım. Bir de takıldığım bazı Rus forumları var korsancıların anavatanı sayılan ama acemi korsan kullanıcılarının orada pek işi yok.

Repack yapanlar hem bir kere dosyaları elinden geçirdiği için güvenliğinden emin oluyor, indirme boyutu düşüyor ve neredeyse aradığın her oyunu bulabiliyorsun. Benim 10-15 senedir yaptığım şey bu.

Bu ikisi mirror siteler aynı skidrow adını kullanan uzantılar gibi. %100 güvenli demem çünkü bu sistelerin arkasındaki kişiler kim bilmiyorsun. Elamigos ile Skidrow'un şahıslarından ayrı bu siteler, sözde onların adına yüklüyorlar.

Anladım hocam sistelerin güvenli olduğunu anladım ama o siteyi yükleyince ne yapacağımı bilmiyorum. Dosya vs. bilgim yok çünkü. Dümdüz indirme seçeneği vardır inşallah yoksa bir rehber bulacağız YouTube'dan falan.

Metropol İstanbul'da nasıl bir ev satın alabilirim diye uğraşıyorum

Geri
Yukarı