Eğlenmek için ne yapıyorsunuz?

Ben'de genelde FitGirl veya elamigos kullanıyorum. Oyun kurulumu hızlı oluyor.
Bazı Siteler'de kullanıyorum onlar direk InsaneRamZes'den alıyor.

InsaneRamZes Rus olduğundan Türkiye'de de yasaklı bir forumda paylaşıyor linklerini. Bazı siteler doğrudan alıp o linki koyuyorlar. Cyberpunk 2077 2.0 indirirken kıyasladım bazı sitelerle aynı kaynak çıktı.

Etiketi bildirimlerde göremedim, linki paylaşabilir misiniz?

Bu konu hocam.

Elamigos'un dosya mantığı çok garip 2 kere RAR'dan çıkarıp sonra Setup'dan kuruyorsun.

Setup 1, 2, 3 ZIP halindeydi diğer partlarini da ZIP'ten çıkarmıştım. Her şey ZIP dolu biraz uğraştırıyor.

InsaneRamZes Rus olduğundan Türkiye'de de yasaklı bir forumda paylaşıyor linklerini. Bazı siteler doğrudan alıp o linki koyuyorlar. Cyberpunk 2077 2.0 indirirken kıyasladım bazı sitelerle aynı kaynak çıktı.

Ben indirmek için Mediaget kullanıyorum baktım kendi kendine port oluşturmuş. Oyun inmiyorken bile internet kullanıyor'du boşta kullanmıyorum artık.

Setup 1, 2, 3 ZIP halindeydi diğer partlarini da ZIP'ten çıkarmıştım. Her şey ZIP dolu biraz uğraştırıyor.

Aynen hocam vallahi. 1 kere çıkartsak neyse SSD ömrü gidiyor :D :D

Ben indirmek için Mediaget kullanıyorum baktım kendi kendine port oluşturmuş. Oyun inmiyorken bile internet kullanıyor'du boşta kullanmıyorum artık.

Torrent kullansanıza ne işiniz var partlarla ıvır zıvırla. Diyorsan indirme hızı düşüyor alternatif torrent ara. Mesela DODI seed yapmayı beceremez hep düşük olur. InsaneRamZes ise magneti koyduğu gibi maksimum hızda iner.

Ben indirmek için mediaget kullanıyorum baktım kendi kendine port oluşturmuş. Oyun inmiyorken bile internet kullanıyor'du boşta kullanmıyorum artık.

Aynen hocam vallahi. 1 kere çıkartsak neyse SSD ömrü gidiyor :D :D

Ben iş yerindeki bilgisayarlardan oyunları harici HDD'ye atıp onun içine kurup eve getiriyorum. SSD ömrüne etkisi olmuyor ama uğraştırıyor insanı.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı