Eğlenmek için ne yapıyorsunuz?

Burda daha çok oyun var ve bu sitede .site diye bitiyor Allah sizden razı olsun çok teşekkürler bende biraz virüs korkusu varda.

Rica ederim ve doğru sitedesin o uzantıysa. Benim zaten oradan indirdiklerimin Steam fiyatını toplasan kullandığım bilgisayardan iki tane eder. 😂

Anladım hocam sistelerin güvenli olduğunu anladım ama o siteyi yükleyince ne yapacağımı bilmiyorum. Dosya vs. bilgim yok çünkü. Dümdüz indirme seçeneği vardır inşallah yoksa bir rehber bulacağız YouTube'dan falan.

Aslında çalışma mantığı çok basit. QBittorent yazılımını indirip kuruyorsun, sonra sitedeki oyunun sayfasında "magnet" yazılı yere tıklayıp tamam diyoruz. Sonra yine karşına çıkanlara tamam o iniyor. İnme bitince de klasöre girip setup dosyasından kuruyorsun aynı program kurar gibi.

2 tane elamigos var site.

İkisi de mirror. Elamigos'un kendi şahsına ait bir site yok. Ama bu siteler de onun yüklediği dosyaları alıp paylaşıyor. Hoş daha bir sıkıntı yaşamadım oradan da ama arkasında kim olduğunu bilmediğim sitelere pek elleşmiyorum. 1337X moderatörü bile gitti virüs ekledi bir dosyaya birkaç ay önce adamı banlamadılar bile. Fitgirl, DODI falan ise temiz düzgün kişilerdir.

Böyle düşünürsen direk virüs yersin herhalde :D alışınca neyin doğru neyin yanlış olduğunu biliyorsun.
Aslında dediğim biraz yalan Windows defender kapalı başka program yok ve yüklediğim hiçbirşeyi Virüs Total den bakmam :D

Rica ederim ve doğru sitedesin o uzantıysa. Benim zaten oradan indirdiklerimin Steam fiyatını toplasan kullandığım bilgisayardan iki tane eder. 😂

Aslında çalışma mantığı çok basit. QBittorent yazılımını indirip kuruyorsun, sonra sitedeki oyunun sayfasında "magnet" yazılı yere tıklayıp tamam diyoruz. Sonra yine karşına çıkanlara tamam o iniyor. İnme bitince de klasöre girip setup dosyasından kuruyorsun aynı program kurar gibi.

İkisi de mirror. Elamigos'un kendi şahsına ait bir site yok. Ama bu siteler de onun yüklediği dosyaları alıp paylaşıyor. Hoş daha bir sıkıntı yaşamadım oradan da ama arkasında kim olduğunu bilmediğim sitelere pek elleşmiyorum. 1337X moderatörü bile gitti virüs ekledi bir dosyaya birkaç ay önce adamı banlamadılar bile. FitGirl, DODI falan ise temiz düzgün kişilerdir.

Ben'de genelde FitGirl veya elamigos kullanıyorum. Oyun kurulumu hızlı oluyor.
Bazı Siteler'de kullanıyorum onlar direk InsaneRamZes'den alıyor.

Galiba rekor kırdık mizah ve eğlence kategorisinde bu kadar mesajı olan başka konu yoktur bence.

Geri
Yukarı