Egzama şampuanı önerisi

Sanırım yanlış hatırlamıyorsam burdan öneri üzerine şampuan alan bir arkadaşın saçlarının yarısı dökülmüştü.Önerilen şampuanları mutlaka araştırın.Direk almayın.

Şampuan sadece kafa bölgesi için mi var? Egzama ve kaşıntı diyorsunuz, fakat herhangi bir detay vermiyorsunuz. Sonuçta bu hastalık sadece kafa bölgesinde meydana gelen bir şey değil.

Bir şey biliyorum ki soruyorum. Yardımcı olmazsanız ben de size yardımcı olamam.

Şampuan sadece kafa bölgesi için mi var? Egzama ve kaşıntı diyorsunuz, fakat herhangi bir detay vermiyorsunuz. Sonuçta bu hastalık sadece kafa bölgesinde meydana gelen bir şey değil.

Bir şey biliyorum ki soruyorum. Yardımcı olmazsanız ben de size yardımcı olamam.
Şampuan dediğimiz şey sadece saç için kullanılıyor.

Şampuan dediğimiz şey sadece saç için kullanılıyor.

Bunu da nereden çıkardınız? Yoksa hiç mi vücut şampuanı diye bir şey duymadınız?

Egzama şampuanlarında kafa ve vücut bölgesi için türlü türlü şampuanlar mevcut. Forumda fazladan detay verince ücret mi kesiyorlar anlamıyorum ki. Yardımcı olmaya çalışıyorum, fakat yardım bekleyen kişiden gereken geri bildirimi alamıyorum.

Böyle olunca da insanın yardım etme isteği kayboluyor.

@Silinen üye

Neye gülücük attığınızı söyleyin biz de gülelim. Egzama için çeşitli şampuanlar mevcut. Öyle rastgele saç şampuanı alıp vücut ya da saç bölgelerinde kullanamıyorsunuz. Ne başlıkta ne de mesajınızda hangi bölgede kullanacağınızı yazmamışsınız. Doğal olarak sormadan size rastgele bir öneride bulunamam.

Aynı sorunu ben de yaşadım. Bir şey bilmesem sormam değil mi?

Madem öneri istiyorsunuz o zaman adam akıllı yardımcı olun ki, biz de size yardımcı olalım. Olmayacaksanız gidin bir dermatoloji uzmanına sorununuzu anlatın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı