Ehliyet belgesinde gözlük zorunluluğu

anılDLL

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, bugün ehliyet randevum vardı, ondan önce aile hekimine gittim sağlık raporu almak için fakat gözlük kullandığım halde (0.50X0.25) aile hekimim raporda yazmamış gözlük kullandığımı. Günlük hayatımda vs. gözlük kullanıyorum. Ehliyet almaya gittiğimde de yazılmadı haliyle, bir problem olur mu ehliyet belgesinde gözlük kullandığımın yazmaması?

Söyle söyleyeyim eğer doktor kontrolüne gittiğinde sana harfleri okutup sende doğru okuduysan yazmamıştır ama okuyamadıysan o zaman sadece gözlükle kullanabilir yazardı benim öyle yazıyor normalde gözlük kullanmıyorum fakat araba kullanırken takmak zorundayım.

Hayır olmaz. Gözlük kullanıyor yazıp kullanmazsan sorun olur ancak gözlük kullanıyor yazmamasına rağmen gözlük kullanman bir sorun teşkil etmez.

Söyle söyleyeyim eğer doktor kontrolüne gittiğinde sana harfleri okutup sende doğru okuduysan yazmamıştır ama okuyamadıysan o zaman sadece gözlükle kullanabilir yazardı benim öyle yazıyor normalde gözlük kullanmıyorum fakat araba kullanırken takmak zorundayım.

Ha evet tam bunu yazacaktım bunu yazmayı unuttum. Bana harfleri gösterdi gözlüklü, gözlüksüz harika bir şekilde söyledim karşımdaki harfleri, sanırım bu yüzden yazmadı gözlük kullandığımı.

Geri
Yukarı