Ehliyet sınavı soruları nasıldır?

Kemal Sivri

Picopat
Selam yakın zaman içerisinde ehliyet sınavım var ve sınavın basitliği beni garip bir şekilde korkutuyor. Ehliyetgo ve benzeri site ve uygulamalardan çıkmış soru denemeleri çözüyorum genelde 15 dakika sürüyorlar ve doğru sayılarım 43 - 50 arası geziyor. Deneyimi olan biri varsa beni bunun yeterli olup olmadığı konusunda ve soruların çıkmış soru adı altındaki denemelerle alaka seviyesi hakkında bilgilendirebilir mi?

2 arkadaşım benden bir gün önce girdi. İkisinde kaldı. Ben de zor mu la acaba diye 1 saat falan internetten soru çözdüm. Sınavdan 94 alıp çıktım.

Trafik adabı ile trafik ve çevreye pek fazla bakmaya gerek yok bence. Levhalar ve geçiş hakkı gibi sorular basit. En çok zorlayan sağlık oluyor genelde. Sağlığa çalış, bir de @oktaycavus hocamızın dediği gibi geçen sene ve ondan önceki sorulara bak sınavı geçersin.
Bu arada sizin kurs yeri çalışma kitabı verdi mi? Bana verdiler ben oradaki sorulara bakıyorum ve birçoğu çıkmış sorular ile aynı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben sadece bu kanalda paylaşılan soru çözüm videolarıyla 88 aldım. Sınav basit, bir sorunun cevabı önceki soruda falan var. 3 tane otomatik vites sorusu denk geldi şansıma onları yapamadım🤣

Trafik adabı ile trafik ve çevreye pek fazla bakmaya gerek yok bence. Levhalar ve geçiş hakkı gibi sorular basit. En çok zorlayan sağlık oluyor genelde. Sağlığa çalış, bir de @oktaycavus hocamızın dediği gibi geçen sene ve ondan önceki sorulara bak sınavı geçersin.
Bu arada sizin kurs yeri çalışma kitabı verdi mi? Bana verdiler ben oradaki sorulara bakıyorum ve birçoğu çıkmış sorular ile aynı.
Evet kitapları ilk dersten dağıttılar ve evet kitaptaki sorular ile çıkmış sorular aynı.

Evet kitapları ilk dersten dağıttılar ve evet kitaptaki sorular ile çıkmış sorular aynı.

O zaman pek bir problem yok sadece yazılı sınavı geçmek kalıyor. Zaten direksiyon eğitimini alıp kendini hazır hissedince hocana ben hazırım diyorsun ve seni en yakın cumartesi veya pazar direksiyon sınavına tabii tutuyorlar. Aman hocam sinyal vermeyi unutma, bol bol sinyal ver, paralel park yaparken arka kelebek camları dubalara eşit tut. Sınavda kalıp da paran yanmasın yoksa 1000 TL ile tekrardan direksiyon sınavına girersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı