Ehliyetsizken sınava hazırlık için araba sürülür mü?

Hayır manuel alıyorum derste sürdüğüm araç Renault sembol kendi aracımız Opel Corsa ve astra bunlarla alıştırma yaparsam unutur muyum korkusuda var.

Bence kas hafızanızı hiç bozmayın. Sınavı geçene kadar kurs aracınız neyse ondan başka araç kullanmayın. Benim eğitmenim böyle söyledi hep. Yarın sınavım var benim de, hayırlısı bakalım.

Hayır manuel alıyorum derste sürdüğüm araç Renault sembol kendi aracımız Opel Corsa ve astra bunlarla alıştırma yaparsam unutur muyum korkusuda var.

Direksiyon hakimiyetin iyiyse hiç suyu bulandırma. Renault grubunun genelde debriyaji yukarıdan kavrar. Dediğim gibi direksiyon hakimiyetin sinyalin vs iyiyse çıkmana hiç gerek yok.

Haftaya cumartesi sınavım var ve arabayı iyice alışmak ve unutmamak için yanımda ehliyetli biri varken trafiğe çıkabilir miyim?

Direksiyon dersleri bitti.

Çıkamazsınız ama herkesin bildiği belli baski araba kullanmayı öğrenen insanların sürdüğü noktalar vardır 15 yaşından 25 yaşına genelde oralarda suruyor öyle yerlerde ceza olasılığı düşük.

Hocam ne yaptınız benim de bu cumartesi. Toplam 7 kere trafiğe çıkmış olucağım son 2 dersim perşembe cuma. Güzergah böyle vallaha çok stres oldum ekstra 1 ders 800 lira :(

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ne yaptınız benim de bu cumartesi. Toplam 7 kere trafiğe çıkmış olucağım son 2 dersim perşembe cuma. Güzergah böyle vallaha çok stres oldum ekstra 1 ders 800 lira :(

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam benim de bu cumartesi son dersimde perşembe fakat ben İstanbul da değil Edirne de gireceğim derse o yüzden bir tık daha rahatım.

Ya hocam bizde çok sıkıntı bir yer yok. Vites değişimi ve kalkışta sorun yok gibi ama benim toplam 7 ders sokakta oldu 1 ders 70 dk civarı. Yani bana çok az geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı