Ejs öğrenmeye gerek var mı?

533388

Hectopat
Makaleler
2
Backend projelerinde zaten postman içindeki bodyden değerleri alıyorum. Ek olarak frontend ile hiç ugrasmak istemiyorum, öğrenmeye gerek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öğrenmeye hiç gerek yok. Eğer ihtiyacın olursa bir gün, o zaman açar bakarsın 1 saat anlarsın zaten. Sonra kullanırsın.

Öğrenmeye hiç gerek yok. Eğer ihtiyacın olursa bir gün, o zaman açar bakarsın 1 saat anlarsın zaten. Sonra kullanırsın.

Peki bir şey soracağım size is ile ilgili. Biraz daha backend alanında gelistikten sonra(typescript, SQL) gibi bilmediğim konuları da öğrendikten sonra freelance işler yapmak istiyorum bana birkaç site önerebilir misiniz?

Peki bir şey soracağım size is ile ilgili. Biraz daha backend alanında gelistikten sonra(typescript, SQL) gibi bilmediğim konuları da öğrendikten sonra freelance işler yapmak istiyorum bana birkaç site önerebilir misiniz?
Yurdışı; Fiverr & Upwork.
Memleketimizde; Bionluk olabilir.

Öğrenci iken öğrenci olan arkadaşların ödevlerine yardımcı olup harçlığımı çıkartıyordum. Senle öyle yapabilirsin. Açıkçası bu kişileri Web master forumları, discord veya başka gruplardan buldum. Onlarda kendi arkadaşına söyledi falan derken çevre genişliyor. Bir ara aynı ödevi 3 farklı gruba yapmıştım. Tüm o grup üyelerinin sonradan başka ödevlerinde de yardımcı oldum. Demek istediğim çevren genişlemeye başlıyor bir süre sonra.
Gerçek bir projede çalışmaktan daha rahat ve stressiz. Sıfırdan gerçek bir proje almadım. En son 120K fiyat çıkarmıştım birine, daha haber verecek :d

Yurdışı; fiverr & upwork.
Memleketimizde; Bionluk olabilir.

Öğrenci iken öğrenci olan arkadaşların ödevlerine yardımcı olup harçlığımı çıkartıyordum. Senle öyle yapabilirsin. Açıkçası bu kişileri web Master forumları, Discord veya başka gruplardan buldum. Onlarda kendi arkadaşına söyledi falan derken çevre genişliyor. Bir ara aynı ödevi 3 farklı gruba yapmıştım. Tüm o grup üyelerinin sonradan başka ödevlerinde de yardımcı oldum. Demek istediğim çevren genişlemeye başlıyor bir süre sonra.
Gerçek bir projede çalışmaktan daha rahat ve stressiz. Sıfırdan gerçek bir proje almadım. En son 120k fiyat çıkarmıştım birine, daha haber verecek :d

Hocam yanlış anlamazsanız o 120k nasıl bir uygulama? E-ticaret sitesi mi ya da başka bir sistem mi?

Hocam yanlış anlamazsanız o 120k nasıl bir uygulama? E-ticaret sitesi mi ya da başka bir sistem mi?
İşin detayını veremem ama genel olarak çocuklara özel okuma kitabı oluşturma sistemi. Kendi avatarını veya kendi fotoğrafını yükleyip okuma kitabındaki tüm bu karakterin geçtiği yerleri değiştiren bir sistemdi. Buna bağlı online olacak birkaç şey daha vardı. Sesli okuma vs.
Dolar bazında 4k olarak sunmuştum.

Geri
Yukarı