Ekip için oyun önerisi

Enozit

Hectopat
Daha fazla  
Şimdi hepimizin bazı istekleri var mesela benim isteğim sürekli bir çatışma olmasın yani Valorant, CoD, CS gibi olmasın daha rahat hatta mümkünse kılıç yay doğa üstü şeyler falan olsun. Bir arkadaşımın da bilgisayarına depolama alıncaya kadar 20GB alanı var o yüzden 20GB ve altında bir oyun istiyor. Diğeri çok pahalı olmasın diyor. Sistem gereksinimlerini dert etmeyin en güzellerini önerin bende 3060 arkadaşımda 1660 Ti var diğerinde ise 1050 gücünde bir şey var sanırım yani hemen hemen her oyunu oynuyor sıkıntı olmaz. Önerilerinizi bekliyorum 😀
Diğerleri fark etmez diyor o yüzden onların ufak isteklerini yazmadım genelde her oyunda var çünkü ama oyun en az 5 kişi oynanabilirse iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
ETS 2 Online Ekipçe oynayabilirsin

ETS 2 Online ekipçe oynayabilirsin.

Onu oynadık ama önerin için teşekkürler. Oynadıklarımız: ETS 2, Payday, GTA 5, FiveM, LoL daha varda hatırlamıyorum şimdi.

Onu oynadık ama önerin için teşekkürler. Oynadıklarımız: ETS 2, Payday, GTA 5, FiveM, LoL daha varda hatırlamıyorum şimdi.

Peki asetta Corsa oynadınızmı.

ETS 2 / ATS MP, Forest, Sea of Thieves, Forza 4, Insurgency, Rocket League, GTA 5, Minecraft, HOI4, LoL, Mount & Blade 1..

Forest, GTA V, Minecraft, HOI4, ETS 2, LoL, Rocket League, oynadık diğerlerine bakacağım 👍
Peki asetta Corsa oynadınızmı.

Açık dünya mı yoksa sadece pist yarışı mı?

Geri
Yukarı