EkmekArasıRam olayının özeti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden? Başka hesabı var mı?

Hocam ben anlamıyorum böyle insanları üste çıkmak için niye yalan söyler ki bir insan hiç anlamıyorum. Ya aşağılık hissediyordur kendini ya da neyse onu söylemem pek hoş olmaz.

• Beğen
İfadeler: YFK
Technopatta benim bildiğim bu. Soylemedigi varsa bilmem.
Tamam teşekkürler,eklemen gereken bir şey varsa ekle.
Başka hesabı varsa da artık trollük yapmaz dersini almıştır diye düşünüyorum.
Zaten yapacağım her şeyi yaptım. Bencede yapmaz.
Raporla geç o zaman.
Raporladık ve insanlara çok büyük yalan söylediği için ispatladık. Beğenmiyorsan konuyu göz ardı et.
Hocam ben anlamıyorum böyle insanları üste çıkmak için niye yalan söyler ki bir insan hiç anlamıyorum. Ya aşağılık hissediyordur kendini ya da neyse onu söylemem pek hoş olmaz.
Hastalık. ve 2. dediğin.
Hocam bilet mi açsak?
Lütfen açın kanıtlarla birlikte. Ben gereken şikayeti yaptım ve inceleyeceklerini söylediler. Herkes etsin ama.

Bu kadar kolay mı ban yiyeceğim? Bari gene @Emre C hocsmız atsın. Nostarji olur.
En güzelini yedireceğim sana.
Steam gelir misin konuşmak istiyorum.

Hocam ben anlamıyorum böyle insanları üste çıkmak için niye yalan söyler ki bir insan hiç anlamıyorum.
1. Sebebi: İlgi sevgi eksikliği. Ailesinden ve çevresinden ilgi göremeyince burada kendini farklı biri gibi gösterip övülmek istedi muhtemelen. O yüzden lgs fulledim , zenginim, radyantım gibi yalanlar söyledi diye düşünüyorum.
Bu kadar kolay mı ban yiyeceğim? Bari gene @Emre C hocsmız atsın. Nostarji olur.
Dostum sen ne kadar yüzsüzsün hala gelip yazabiliyorsun vallaha pes.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı