Ekonomi kötüyse niye herkesin eli dolu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Pahalıysa almayıp hükümeti eleştireceksin alacak durumun varsa bir şey söyleyemezsin
Nasıl bir çomarsın sen ? Bir şey alabildiği için hükümeti eleştirmeye hakkı yoktur diyor. Sevgili angus, hükümeti eleştirmek sadece "ekonomik" sebeplerle mi olmalı ?

Çalışıp alabilirsin elin var kolun var ama tembellikten yapıp hükümete laf atamazsın alamıyorum diye.
Olum saçma sapan konuşma lan. Yaşın kaç senin ? Dayılar gibi geziyorsun burada. Ne kadar kolay ya gidin çalışın demek insanlara. Koyun gibi geziyorsunuz, şu kafanızı bir çıkarın yerin altından gerçekleri görün. Bulmuşsunuz bir kaç bahane papağan gibi tekrarlıyorsunuz. Ne yaptınız hiç mi iyi beslenmediniz. Bir insan 40 yıl ekmek yese böyle bir şey oluyor demek ki.

Çalışıp alabilirsin elin var kolun var ama tembellikten yapıp hükümete laf atamazsın alamıyorum diye.

Ban yemek istemiyorum mesajımı düzgün oku alamazsın demedim ne kadar zamanda alabiliyorsun dedim hesapla bakalım 5K maaşla ne zaman GTR alabiliyorsun burada ben söyleyeyim hiçbir zaman Amerika'da bu arabayı aylık 1000 dolar gibi ucuz bir taksitle 6 yılda alabiliyorsun.

Pahalıysa ben ne yapayım ekonomi kötü ayrıca durumum iyi olsa bile eleştiririm insanlar açlıktan ölüyor bunları görmezden mi geleyim.

Allah aşkına hangi insan nerede ölüyor açlıktan göster bakalım. Lüx hayatınızla fakir edebiyatı yapmaya devam edin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı