Ekonomide bu ülkenin hâli ne olacak?

Külliyen palavra.
Evet faiz haram'dır.Peki 20 senedir iktidar olan parti'nin şimdi mi aklına geldi faizin haram olduğu ?
Ne yani faiz 2020'ye kadar caizdi de sonrasında haram diye vahiy falan mı gelmiş.
Tamamen algı operasyonu, muhafazakâr kesimden oy çekmeye çalışıyorlar anla işte.
Çok güzel açıklamış hocam.Elinize sağlık

Çok güzel açıklamış hocam.Elinize sağlık
Anladıklarını düşünmüyorum ama neyse. 😁😁
Mevcut iktidar varı yoğu tükettiği için elinde kalan tek çözüm ; Muhafazakâr kesimi kendine doğru çekip oy toplamak.Son 3-4 yıldır AKP oylarının azaldığını anketlerde görüyoruz,kendileri de bunun farkında.Bunun anlamı şu,bazı muhafazakâr'lar UYANMAYA başlamış.

İktidar'ın tek atımlık kurşunu kaldığı için bunu da dine yönelik atılımlar yaparak harcıyorlar,
-Ayasofya'nın açılması
-İslam'da haram-mekruh olan sigara ve alkole yapılan faiş zamlar
-Faizlerin düşürülmesi

20 yıldır iktidar olmalarına rağmen sizce neden bu saydıklarım son 2-3 yıl içerisinde oldu ?

Sebebi şu ; Bazıları uyanmaya başladığı ve oylar azaldığı için,tekrar uyutmak amacıyla dini duyguları kabartan atılımlar yapıldı.Sırf Ayasofya'nın cami olması nedeniyle iktidara oy verecek insanlar yaşıyor bu ülkede.
İçler acısı..

Son düzenleme:
Ekonomisi bu kadar güçlü olan bir ülke bile ( Amerika ) geleceğinden endişe duyup bir çözüm yolu ararken,benim ülkemin vatandaşları sadece bir marka ile arşa çıkacağını zannediyor.
Benim zoruma giden bu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Islam ve milliyetcilikle kandirilan yurdum ampullerine iyi bile oluyor, -20 derecede saatlerce ekmek kuyrugunda beklemelerini diliyorum.

Hic uzulmuyorum, milyonlarca insanin gelecegini caldi bu bocek surusu.

Ulkenin hali de duzelmez. Secimle bunlar gidecek ama oy verenler hala duruyor. Bir insani egitmek 20 sene surer, o yuzden biz gormeyiz. Kacin kurtulun.

Anladıklarını düşünmüyorum ama neyse. 😁😁
Mevcut iktidar varı yoğu tükettiği için elinde kalan tek çözüm ; Muhafazakâr kesimi kendine doğru çekip oy toplamak.Son 3-4 yıldır AKP oylarının azaldığını anketlerde görüyoruz,kendileri de bunun farkında.Bunun anlamı şu,bazı muhafazakâr'lar UYANMAYA başlamış.

İktidar'ın tek atımlık kurşunu kaldığı için bunu da dine yönelik atılımlar yaparak harcıyorlar,
-Ayasofya'nın açılması
-İslam'da haram-mekruh olan sigara ve alkole yapılan faiş zamlar
-Faizlerin düşürülmesi

20 yıldır iktidar olmalarına rağmen sizce neden bu saydıklarım son 2-3 yıl içerisinde oldu ?

Sebebi şu ; Bazıları uyanmaya başladığı ve oylar azaldığı için,tekrar uyutmak amacıyla dini duyguları kabartan atılımlar yapıldı.Sırf Ayasofya'nın cami olması nedeniyle iktidara oy verecek insanlar yaşıyor bu ülkede.
İçler acısı..
Ayasofya'nın cami olması da bir şey değiştirmedi 😁

Yobaz kesim bir iki gün havalara uçtu, ondan sonraki günler "bu muymuş lan" deyip sıradan hayatlarına devam ettiler.

Ayasofya'nın cami olması da bir şey değiştirmedi 😁

Yobaz kesim bir iki gün havalara uçtu, ondan sonraki günler "bu muymuş LAN" deyip sıradan hayatlarına devam ettiler.

Aşırı dindar olan kesimin büyük kısmı CHP iktidara gelirse camiler kapatılacak ve başörtüsü yasaklanacak sanıyorlar anlatmaya çalışınca da eskiden yaptılar şimdi de yaparlar diyorlar

Yobaz kesim Erdoğan'a oy vermemek günah sanıyor ( En azından benim gördüklerim )

Erdoğan gelmezse tam tersi olur, üzgünüm.

Evet araba yapıyor gayet de güzel üretecekler ve satacaklar inanmayın üretim yapıyoruz hükümeti linçliyorsunuz.
Diğer Ülkeler Sanayi ürünleri satarken sen domates patlıcan satıyorsun, Övündüğün Şeye bak.
Petrol doğal gaz altın'da bulundu onlarda satılacak ikincisi Almanya ABD'de 4-5 marka falan var en fazla ayrıca bu tüm dünyada yükseliyor ve yavaşça şu an enflasyon %100 geçti Türkiye'de.
1970'lerde de Petrol Bulmuştuk, Ona ne Oldu? Nedense Hep seçimler yaklaştıkça ülkeden altın, doğalgaz falan çıkıyor.

el65.jpg

Ah güzel ülkem ne kadar masum insanlar var.
TOGG ile koca ülke'nin kalkınacağını düşünen mi dersin,
Çıkartmasını bile beceremediği gaz ile kalkınacağını düşünen mi dersin,
Bir gıdımlık altın rezervi ile kendini Suudi Arabistan ile karşılaştıran mı dersin.

Yazık vallaha la.

Türkiye'nin zaten yıllık harcadığı doğal gaz miktarı "bulduğumuz" doğal gaz miktarından fazla: D
Yapayım çünkü bunlar reklam bakın istanbula ne kadar reklam yaptı İBB başkanı şehir mahvoldu koca şehiri mahvedenler ülkeyi uçurumdan atarlar dolar 60TL olur enflasyon %5000 olur sonra gene aynı tartışma.
İBB Otobüs Almak istiyor, Hükümet onay vermiyor. Bu baya baya Diktatörlük.

Son düzenleme:
Vatandaşımın birbirini siyasi görüşüne göre ayırmasını ve linçlemesini görmek gerçekten çok üzücü. Egemen'lik kayıtsız şartsız milletindir dediğimiz bu ülkede konuştuğumuz şeyler ise daha üzücü. Geçmişimizi unutmadık ki gelecekte aynı şeyleri yaşamayalım diye, her şey 2016'ya kadar çok güzeldi...
Linçlemeyip ne yapmamızı bekliyorsun? Bunlar yüzünden bu ülkede çocuklar yiyecek ekmek bulamayıp karnını su ile doyuruyorsa bunların siyasi görüşüne saygı falan duymam, duyamam ben. Asıl bunların kör, bağnaz düşüncelerine saygı duyuyorsanız sorun vardır. Ayrıca 2016'a kadar güzel olan bir şey yok. Ülkenin durumu bu kadar kötü değildi diye yapılan yolsuzlukları görmezden gelmek kör bir bakış açısıdır.

Geri
Yukarı