Ne olacak bu ülkenin hali?

Artık kafayı yemek üzereyim. Ülkede Türk yok, Türk yok ben mi yanlış biliyorum? Burası Türkiye değil mi? Caddede yan yana 3 tane Suriye bakkalı var. Karşısı Suriye fırını, yanında yine Suriye giyim mağazası. Onun çaprazında Suriye kuyumcusu var. Ülke elden gidiyor, bir şeyler yapmamız lazım. Artık çıldıracağım ya, burası benim ülkem. İstemiyorum, inandığınız Allah'ın rızası için gidin yok din kardeşimiz yok, Müslüman kardeşimiz ben Müslüman değilim. Türkiye de laik bir devlet. Suriyelisine zor alıştık afganistanlısı başladı. Sokağa çıkamıyorum ya kendi ülkemde kendimi yalnız hissediyorum. Karımız kızımız sokakta rahat dolaşamıyor. Çoluğumuz çocuğumuz parklara gidemiyor. Yok mu yapabileceğimiz hiçbir şey? İmza falan toplayalım l bu böyle devam ettikçe ırkımız elden gidiyor. Suriyelilerle evlenen türkler var şimdi de. Zor kurtulmaya çalışıyoruz iyice içimize sokuyorlar yol geçen hanı oldu burası. Hani nerede bizim milliyetçiliğimiz? Hani neredesin Türkiye? Sesini duyur! Yabancıların gözünde otel olduk otel adamlar ülkelerinde en ufak bir sorun çıksa hemen Türkiye bize bakar diyorlar. Suriyeliler artık Türkiye'yi gurbet gibi kullanıyor. Çok az kaldı kaybedecek tek şeyimiz ülkemiz olacak o da elden gitmeye başladı zaten.

Hem savaştan kaçıyorlar, hem sığındıkları ülkenin vatandaşının egemenlik hakkını kısıtlıyorlar. Çocuk yapıp, vatandaşıkla ülkeye yük oluyorlar. Üstüne her sokak başında pişkin pişkin dükkan açıyorlar. Bu kadar yüzsüzlük görmedim ben şahsen. Sonra nargile içip, Türk kızlarına laf atıyorlar.

Hem savaştan kaçıyorlar, hem sığındıkları ülkenin vatandaşının Egemen'lik hakkını kısıtlıyorlar. Çocuk yapıp, vatandaşıkla ülkeye yük oluyorlar. Üstüne her sokak başında pişkin pişkin dükkan açıyorlar. Bu kadar yüzsüzlük görmedim ben şahsen. Sonra nargile içip, Türk kızlarına laf atıyorlar.
Arapların şu yana kadar bize faydaları:
1-
2-
3-

Mülteci politikası tamamen değişmeli. Ülkede 10 milyondan fazla kayıtlı kayıtsız mülteci var. Suriyeli, Afgan, Iraklı bir çok ırktan. İleride olacak durum belli, ya ülkeden gidecekler ya da mülteci nüfusu patlak verip iç karışıklık çıkacak.

Son düzenleme:
Ben suçu sadece hükümete yıkmanın doğru olduğunu düşünmüyorum. %90 suç hükümetindir. Yıllardır bizim sırtımıza yük ettiler ancak muhalefet de Araplar için doğru dürüst bir eleştiri veya somut bir çalışma ortaya koyamıyor. Sorsan aynı şeyi papağan gibi tekrarlıyorlar. Esad'la görüşüp postalayacağız diyorlar da Esad alır mı zannediyorsun? Ülkesinde ne kadar pislik varsa bize gönderdi zaten. Muhalefet muhalefet olsa Cumhurbaşkanı çıkıp onlar din kardeşimiz onları koruyacağız diyerek milletin aklıyla dalga geçemezdi. Şahsen bu gidişle %44 alamasa da en azından %35 alıp yine iktidar olur Ak Parti. Cumhurbaşkanı da yine seçilir demedi demeyin. Karşısına çıkmaya korkuyorlar. Bir tane yürekli muhalif parti başkanı olsa Erdoğan 2018'de seçilemezdi. Bu ülkede maalesef "Allah birdir!" diyen adam ateist olsa yine seçerler. O yüzden pek de umutlu olmayın.

10 - kaçak göçek işletme açmak.
11 - yoldan geçenlere laf atmak.
12 - seninle arapça konuşup anlamayınca saldırmak.

13-Türkiye'nin ekmeğini yiyip, Avrupa Birliği ile Türkiye'yi kıyaslamak.
14- hırsızlık yapmak.
15- adam bıçaklamak.

Adamlar durdurulamıyor ki duvar örüyorlar üzerinden geçiyorlar
IMG_20210726_013746.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı