Ekonomik bunalıma girdim

FearrFD2

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Nürburgring.
Daha fazla  
Selam. Yukarıda da dediğim gibi. Babam aylık 10k maaş aldığını, ama bu maaşın yetmediğini ve her ay 2K, 3K eksiden çektiğini söyledi. Bugün de dışarıda bana telefon alacaktı, birazcık daha araştırayım dedim. Çünkü çok para harcayınca babamın 1 2 hafta morali bozuk ve üzgün görünüyor. Ve hatta geçen dolabında yan iş olarak bu kişi otobüs yolcusu taşıyabilir gibi bir belge vardı. Ne yapmalıyım, ailemin ve kendi moralimi nasıl düzeltirim?

Düzeltemezsin, ekonomik sorun bizim gibi birçok ülkede var ancak biz etkisini hemen hissettik. Haliyle buna hazır olmadığımız için her türlü zorlanıyoruz, tabii bu hale geldik diye boşver demiyorum ancak ne dersek diyelim hiçbir şey değişmez.

Ya artık alışıp oluyor işte diyeceksiniz yada her gün bu tarz şeyleri yaşayıp genç yaşta her türlü belaya bulaşmaya hazır olacaksınız maalesef.

Düzeltemezsin, ekonomik sorun bizim gibi birçok ülkede var ancak biz etkisini hemen hissettik. Haliyle buna hazır olmadığımız için her türlü zorlanıyoruz, tabii bu hale geldik diye boşver demiyorum ancak ne dersek diyelim hiçbir şey değişmez.

Ya artık alışıp oluyor işte diyeceksiniz yada her gün bu tarz şeyleri yaşayıp genç yaşta her türlü belaya bulaşmaya hazır olacaksınız maalesef.
İstediğini alırken zorlanmak vardır, 2-3k eksik çekmek vardır hocam, başka bir sorun bu. Apayrı bir seviye, illa bir çözümü olmalı.

İstediğini alırken zorlanmak vardır, 2-3k eksik çekmek vardır hocam, başka bir sorun bu. Apayrı bir seviye, illa bir çözümü olmalı.

İkisi arasındaki farkı biliyorum, ancak bu durumu yaşayan kişileri saysak işin içinden çıkamayız. Çözüm olacak tek şey yüksek maaşlı bir işe girmesi olur o durumda, aksi halde ne yapılırsa yapılsın o harcama gene yapılacak.

Geri
Yukarı