Ekonomik sorunlar yokmuş gibi his veriyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Doğal su an sana baskı var. Ama sen çekinme sert yazdım kusra bakma.
22 Yaşında bir gencim. Zaten el bebek gül bebek bir insan gibiyim. Karakter olarakta INFP'yim. Baskıyı kaldırabilecek bir insan değilim doğal olarak.

Dostum taksit, borç nedir bilir misin? Kimse o ekran kartlarını, monitörleri direkt parayı cebinden çıkarıp almıyor. Çoğu kişi 12 ay taksitle hatta 24 ay taksitle alıyor.

Baskıyı kaldırabilecek bir insan değilim doğal olarak.

Karakterin yaşantın ile şekillenir.

Duygusuz çocuklarla aynı oyun parkında.
Bakma kandırana, bu kez gözünü aç da bak şu kanana, gözle?
Çünkü kanmak güzel şeydir, mutlu eder sanmak öyle,
Ellerinle neler yaratmışsın öyle, bi' dolu hayal kutusu...

Dostum taksit, borç nedir bilir misin? Kimse o ekran kartlarını, monitörleri direkt parayı cebinden çıkarıp almıyor. Çoğu kişi 12 ay taksitle hatta 24 ay taksitle alıyor.
Bu arada ben aklımdan birşey icat ettim. Ancak gerçek hayatta, gerçek olur mu tartışılır. Şöyle birşey; Ekonomik durumu pek iyi olmayan insanlara verilen, özel bir pass kartı. Pass yani, oyunlardaki pass gibi düşünebilirsiniz. Pass kartı sayesinde, internetten pahalı ürünleri yarı fiyatına alabilmek, temel ihtiyaçlar örneğin gıda maddelerini ise %75 indirimli alabilmeyi sağlayan, özel bir kart. Bu durum aynı zamanda korsancılığı da bitirebilir.

Bu arada ben aklımdan bir şey icat ettim. Ancak gerçek hayatta, gerçek olur mu tartışılır. Şöyle birşey; Ekonomik durumu pek iyi olmayan insanlara verilen, özel bir pass kartı. Pass yani, oyunlardaki pass gibi düşünebilirsiniz. Pass kartı sayesinde, internetten pahalı ürünleri yarı fiyatına alabilmek, temel ihtiyaçlar örneğin gıda maddelerini ise %75 indirimli alabilmeyi sağlayan, özel bir kart. Bu durum aynı zamanda korsancılığı da bitirebilir.
Bu verilen indirim bize vergi olarak geri döner bunu biliyorsun değil mi? 😀 O farkı bir şekilde kapatmak gerek sonuçta yoksa satıcı zarara girer.

Kişiliğim INFP bu arada. Ne demek olduğuna internetten bakabilirsiniz. INFP'lerin hayal gücü oldukça güçlüdür ve bazen hayalleri gerçeğe dönüştürebilirler. Sanatçılar, yazarlar, aktörler de INFP olabiliyor.

Bu arada ben aklımdan bir şey icat ettim. Ancak gerçek hayatta, gerçek olur mu tartışılır? Şöyle bir şey; Ekonomik durumu pek iyi olmayan insanlara verilen, özel bir Pass kartı. Pass yani, oyunlardaki Pass gibi düşünebilirsiniz. Pass kartı sayesinde, internetten pahalı ürünleri yarı fiyatına alabilmek, temel ihtiyaçlar örneğin gıda maddelerini ise %75 indirimli alabilmeyi sağlayan, özel bir kart. Bu durum aynı zamanda korsancılığı da bitirebilir.

Mümkünse bir daha olmasın.
Umarım trol degilsinizdir. Yoksa dünyaya çok toz pembe bakıyorsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı