Steam Ekran görüntüsüne ödül verildi

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: Asus PRIME A620M-K 6400mhz(OC) RGB M.2 AM5 mATX DDR5
Ekran Kart: Asus GeForce RTX 4070 Dual O12G 12GB GDDR6X 192 Bit DLSS 3
Ram: Corsair 16GB Vengeance 5200Mhz CL40 DDR5 AMD EXPO Ram (CMK5X16G1B52Z40A2-
Ssd: MLD 500GB M500 NVMe Gen4 Okuma 7000MB-Yazma 4700MB M.2 SSD (MLD22M500P21-500)
İşlemci Soğutucu: AMD Wraith Stealth AMD Uyumlu Hava Soğutucu
İşlemci: AMD Ryzen 5 7500F 3.70 Ghz 6 Çekirdek 38MB AM5 5nm İşlemci (MPK)
Kasa: DeepCool CG5
Konuya daha hakim olabilmek için önceki attığım konuya bakın maalesef bilgisayara virus girdi taradım vesaire 2 3 saat sonra formak atacağım.
Bundan önce konu isminden anlaşıldığı gibi bir anda maillerime Steam ekran görüntüsüne ödül verdiniz diye bir 95 kere bildirim geldi hemen hesabin şifresini değiştirdim. Hem mobil guard hem tel kayıtlı hala nasıl girebiliyorlar?

Sakın panik yapıp dolandırıcıların ağına düşme, sakin kafayla düşün öyle yap. Her gelen Mail bağlantılarına tıklama. Hesap senin zaten her türlü kurtarırsın. Panik yapman kaybetmen anlamına gelir unutma.
Konuya daha hakim olabilmek için önceki attığım konuya bakın maalesef bilgisayara virus girdi taradım vesaire 2 3 saat sonra formak atacağım.
Bundan önce konu isminden anlaşıldığı gibi bir anda maillerime Steam ekran görüntüsüne ödül verdiniz diye bir 95 kere bildirim geldi hemen hesabin şifresini değiştirdim. Hem mobil guard hem tel kayıtlı hala nasıl girebiliyorlar?

Eski konunun linkini koymanız işimizi daha kolaylaştırır. E-postaların sahte olma ihtimali yok mu?

Bu foruruma ço.

Eski konunun linkini koymanız işimizi daha kolaylaştırır. E-postaların sahte olma ihtimali yok mu?

Çok mesajlar var diye koymamıştık buyurun.

Sakın panik yapıp dolandırıcıların ağına düşme, sakin kafayla düşün öyle yap. Her gelen mail bağlantılarına tıklama. Hesap senin zaten her türlü kurtarırsın. Panik yapman kaybetmen anlamına gelir unutma.

Steam hesabımdan maalesef harcama detayları gözüküyor 😔

Geri
Yukarı