Ekran kapanıyor ama bilgisayar çalışmaya devam ediyor

Asafemre3204

Hectopat
2 Ay önce Teknobiyotik'ten aldım. İlk başlarda hiç sorun yoktu ama bu son ayda ekran kartının ısınmasıyla alakasız bir şekilde ekran gidiyor. 50 derecede de gidiyor, 70'de de. Ürünün modeli p1.5, linkini koyuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunu Teknobiyotik'le görüşmeniz en doğrusu. Ekran kartı ya da PSU arızası olabilir.

2 Ay önce Teknobiyotik'ten aldım. İlk başlarda hiç sorun yoktu ama bu son ayda ekran kartının ısınmasıyla alakasız bir şekilde ekran gidiyor. 50 derecede de gidiyor, 70'de de. Ürünün modeli p1.5, linkini koyuyorum.

Ekran kararıp, kasa çalışması daha çok ekran kartından kaynaklanan bir sorundur fakat sisteminizdeki PSU bana çok iyi gelmedi. Ekran kartını başka bir sistemde deneyerek sorunu tanımlayabilirsiniz. PSU'dan olduğunu sanmıyorum.

Garantiye gönderin. Galax'ın kalitesi o kadar yüksek değil.

Recep hocam, bende buna benzer bir sorunu RX 570 Armor 8G ile yaşıyordum. İlk sefer test ettiklerinde problem gördüklerini söylediler.
Kapasitör değişti dediler. 19 ve 20 Mart'ta test ettiklerini belirttiler. Ben bugün tekrar test ettirdim bir problem yok dediler. Hakikaten düzelmiş olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı