Bilgisayar kapanıyor ama çalışmaya devam ediyor

Oguzdnx

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, başlıkta da göründüğü gibi bilgisayarımı masaüstünden kapatıyorum fakat klavye ve mouse ışığı gidiyor, görüntü de gidiyor ama kasa çalışmaya devam ediyor. Lütfen yardımcı olun.

Hocam bilgisayarı kapattıktan sonra kapanmamasını ben de 1*2 hafta önce yaşadım. Daha önce böyle bir sorun yoktu sanırım windowsla alakalı bir şey çünkü çoğu kişide yaşandığını gördüm. Ben 1-2 defa yaşadım. İlk başta sorunun ne olduğunu tam olarak anlayamadım çünkü sadece 2 defa filan oldu. Arkadaşın dediği gibi hızlı başlat tikini ben de kaldırdım sanırım onunla ilgili bir şey olabilir. Henüz tekrardan yaşamadım sorunu. Büyük ihtimal yazılımsal bir şey. Ama diğer sorunun için bir şey diyemiyorum. Kabloları söküp takmayı dene monitör kablosu vs.
Hmm anladım bende öyle düşünüyorum çünkü anakartım da herhangi bir sorun olduğunu düşünmüyorum çünkü alalı bir sene oldu ve daha öncesinde böyle bir sorunla karşılaşmadım çözümü formatta mı bulmam gerekiyor acaba.

Hmm anladım bende öyle düşünüyorum çünkü anakartım da herhangi bir sorun olduğunu düşünmüyorum çünkü alalı bir sene oldu ve daha öncesinde böyle bir sorunla karşılaşmadım çözümü formatta mı bulmam gerekiyor acaba.
Hocam denemekte fayda var. Bu arada Denetim Masası > Donanım ve Ses > Güç Seçenekleri > Sistem ayarlarından hızlı başlatmayı aç kutucuğunun tikini kaldırır mısın

Geri
Yukarı