Ekran kartı alacaklara sevinçli bir haber

Dolar ve Euro varken Bitcoin pek bir şey ifade etmiyor aslında. Ama şurasına sevindim bu Bitcoin ve altcoinlerin değer kaybetmesi RX 570 ve 580'in tekrar stoklara gireceğine bir işaret olabilir. Çünkü RX 570 ve RX 580 oyunculuktan çok mining için kullanılıyor ve mining de bu kriptopara piyasası değer kaybettiği için düşüş yaşayacak. RX 580 bir stoklara gelsin de toplayacağım sisteme GTX 1060 yerine onu koyacağım.

Dilden dile dolaşınca haliyle bir değer kaybı yaşadı. Bekliyordum bu sert çakılmayı :) Daha da düşer tahminimce.

Bir an önce ekran kartı stoklarının artması ve fiyatlarının normal seviyelere düşmesi gerekiyor.

Türkiye'de zamanında twitter, youtube, wikipedia ve daha bir çok yere erişimler engellendi btk erişimleri anında yasaklayabiliyor. Bitcoin olayına girmek bile istemiyorum uzatmayacağım.

Düşer mi, çıkar mı bilemem uzmanı değilim ama bu haberler spekülatif bile olsa eminim dilden dile yayıldıkça bir yerinden yakalayacaktır. Bu tarz haberleri her yerde görmek, her yerde duymak dileğiyle.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı