Video oynatırken 0xc00d36c4 hatası veriyor

Erkutk

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, arkadaşımın bilgisayarında açılan .TS uzantılı videoyu USB ile kendi bilgisayarıma attıktan sonra 0xc00d36c4 bu hatayı alıyorum dosyayı silip 2-3 kere tekrar atmayı denedim her seferinde aynı hatayı alıyorum. VLC Player, k-Lite, GOM Player tarzı uygulamaların hepsini denedim açılmıyor. Ayrıca converter uygulamarıda açmıyor videoyu. Video repair uygulamaları da açmıyor hiçbir çözüm bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• resim_2024-05-13_222531356.png
    resim_2024-05-13_222531356.png
    8,4 KB · Görüntüleme: 11
Video arkadaşımın bilgisayarında çalışıyor fakat USB'ye attıktan sonra USB'deki dosyayı onun bilgisayarıda açmıyor ne oluyorsa USB'ye attıktan sonra oluyor. Farklı USB ile denedim onda da aynısı oluyor.

Merhaba, arkadaşımın bilgisayarında açılan .TS uzantılı videoyu USB ile kendi bilgisayarıma attıktan sonra 0xc00d36c4 bu hatayı alıyorum dosyayı silip 2-3 kere tekrar atmayı denedim her seferinde aynı hatayı alıyorum. VLC Player, k-Lite, GOM Player tarzı uygulamaların hepsini denedim açılmıyor. Ayrıca converter uygulamarıda açmıyor videoyu. Video repair uygulamaları da açmıyor hiçbir çözüm bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Dosya ismi ve uzantısı nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı