Ekran kartı alamayacağımı kabullendim

Ekran kartı için ne kadar bütçeniz varki? Ve almak istediğin ekran kartı nedir?
Hocam GTX 1650 tek fanlı model 1700 TL 4 ay önce falandı şimdi 2600 civarı olmuş bu karta bu kadar para verilmez diyip vazgeçtim. 2. el de alamayacağıma göre.
Dostum GET'li ilanın nerede olduğunun önemi yok Türkiye'nin her yerinden sana gelecek şekilde kargolayabilir satıcı.
Tamamen güvenilir midir hocam ?
Anakart ve işlemci için mi bütçe 3500tl?
Hayır tüm sistem için anakart ve işlemci için 1500 civarı olabilir.

Gtx 970 gtx 1650 civarında bir kart ayrıca 10400f ile birlikte çok iyi gider toplamda 3592tl.
Eğer ekran kartında 150 tllik indirim yaparsanız.

APU sistem toplayacaksan çift kanal RAM olmasına dikkat et. Amaç sadece oyun oynamak ise oyun konsolu alabilirsin. İleride fiyatlar düzelince konsolu satıp bilgisayar alabilirsin.

APU sistem toplayacaksan çift kanal RAM olmasına dikkat et. Amaç sadece oyun oynamak ise oyun konsolu alabilirsin. İleride fiyatlar düzelince konsolu satıp bilgisayar alabilirsin.
Evet hocam dual RAM şart ama 2-3 ay muhtemelen tek kanal RAM kullanacağım sonrasına bakarız.

Ryzen 3 2200G almayın GTX 970 ve i5 10400F alın. Ryzen 30 FPS veriyor GTX 970 60FPS Cyberpunk'ta.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı