Çözüldü Ekran kartı boşta iken 60 derece seviyelerinde

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Murat Gündüz

Kilopat
Daha fazla  
Ekran kartım GTX 960 2G boşta iken 60 derece herhangi bir oyun açıldığında hızlıca 95 derece seviyesine geliyor. Ne yapabilirim ?
C.png

Çözüm
Ekran kartı driverı DDU programı ile güvenli modda kaldırıp, yeni sürümü yükler misin?
Ayrıca sol tarafta Boost açık gibi görünüyor, MSI Afterburner programında değişiklik yaptıysan sıfırlar mısın?

Şu an bakıyorum MSI Afterburner'a bendeki, ayarlarımız farklı gibi, belli ki oynanmış.
Ekran kartı driverı DDU programı ile güvenli modda kaldırıp, yeni sürümü yükler misin?
Ayrıca sol tarafta Boost açık gibi görünüyor, MSI Afterburner programında değişiklik yaptıysan sıfırlar mısın?

Şu an bakıyorum MSI Afterburner'a bendeki, ayarlarımız farklı gibi, belli ki oynanmış.

Çözüm
Temizlik, macun değişimi.

Temizlik ve macun değişimi yapıldı, ondan sonra bu duruma geldi.
Ekran kartı Driver'ı DDU programı ile güvenli modda kaldırıp, yeni sürümü yükler misin?

Dediklerinizi yaptım 40 derecelere kadar düştü MHz sayıları da düştü. Teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı