Ekran Kartı Değişiminde PSU Değiştirmek Zorunlu mu?

Mustafa231

Centipat
Yeni bir ekran kartı almayı düşünüyorum, şu anda dahili grafik birimli bir işlemci kullanıyorum. Ekran kartı aldığımda PSU değiştirmek zorunda mıyım? İşlemcim Intel Core i3 550 3.20GHz.

Kasanın arka tarafında kapakları tutan 2'şer vida mevcut. Onları sökün ve kapağı dışa doğru hafifçe bastırarak çekin kendiliğinden çıkacaktır.
Arkadaşın dediği gibi kapağı aç ondan sonra atacağım resim'e benzeyen bir şey göreceksin onun üstünde yazan rakamı arkadaşlara söyle

Dosya Ekleri

• 9659514945586.jpg
    9659514945586.jpg
    29,6 KB · Görüntüleme: 31
Kasanın arka tarafında kapakları tutan 2'şer vida mevcut. Onları sökün ve kapağı dışa doğru hafifçe bastırarak çekin kendiliğinden çıkacaktır.
Kasayı açtım ama boş kısmı çıktı diğer tarafı da açıp bakayım mı.
Kasanın arka tarafında kapakları tutan 2'şer vida mevcut. Onları sökün ve kapağı dışa doğru hafifçe bastırarak itin kendiliğinden çıkacaktır.
Yani yazı yazmayan kısmı çıktı.
Kasanın arka tarafında kapakları tutan 2'şer vida mevcut. Onları sökün ve kapağı dışa doğru hafifçe bastırarak itin kendiliğinden çıkacaktır.
Ve güç kaynağına çalışır durumda dokundum beni çarptı normal mi.

Kasayı açtım ama boş kısmı çıktı diğer tarafı da açıp bakayım mı.

Yani yazı yazmayan kısmı çıktı.

Ve güç kaynağına çalışır durumda dokundum beni çarptı normal mi.
Arkadaşım sen uğraşma onunla en iyisi Allah korusun bi kaza olmasın. Varsa bilgisayardan anlayan arkadaşın yanına gelebilecek olan ona bi danış istersen.

Arkadaşın dediği gibi kapağı aç ondan sonra atacağım resim'e benzeyen bir şey göreceksin onun üstünde yazan rakamı arkadaşlara söyle
Kasanın her iki tarafını da açtım bir tarafı komple kapalıydı sadece güç kaynağının bir kısmı gözüküyordu diğer kapağı açtığımda üstü arkası ve yan kısmını gördüm ama orada da kayda değer bir şey göremedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasanın her iki tarafını da açtım bir tarafı komple kapalıydı sadece güç kaynağının bir kısmı gözüküyordu diğer kapağı açtığımda üstü arkası ve yan kısmını gördüm ama orada da kayda değer bir şey göremedim
Fotoğraf atar mısınız?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı