Ekran kartı fiyatları düşer mi?

Vatan Bilgisayar'dan ürün alana yanında kazık hediye etmeleri lazım. Fiyatlarının aşırı kazık olduğunu bile bile bunlardan halen nasıl alışveriş yapıyor insanlar anlamıyorum. Olması gerekenden 3K daha fazlasına ürün satmak nedir Allahsızlar.

Hocam dün en ucuz vatanda satılıyordu ve şuana kadar en ucuzu bu fiyat oldu + olarak vatanda taksit seçeneği de olunca alacaktım lakin bir takım aksaklıklardan dün alamadım 1 günde 6 k zam gelmiş 1-2 k anlarım da 6 k çok saçma

Hocam dün en ucuz vatan da satılıyordu ve şu ana kadar en ucuzu bu fiyat oldu + olarak vatan da taksit seçeneği de olunca alacaktım lakin bir takım aksaklıklardan dün alamadım 1 günde 6 k zam gelmiş 1-2 k anlarım da 6 k çok saçma

ASUS'un bu modelini çok inceledim harika bir soğutması var Max 65 derece oluyor hiç üstüne çıkmıyor genel olarak da 50-60 civarlarında geziniyor fan sesi de 40 desibel falan yani hiçbir şekilde duymuyorsunuz fanın sesini tasarımı falan da gayet güzel umarım bir kez daha düşer

Hocam dün en ucuz vatanda satılıyordu ve şuana kadar en ucuzu bu fiyat oldu + olarak vatanda taksit seçeneği de olunca alacaktım lakin bir takım aksaklıklardan dün alamadım 1 günde 6 k zam gelmiş 1-2 k anlarım da 6 k çok saçma
Vatan kafasına göre fiyatlandırma yapıyor zaten. 1 günde 6K gelmedi yani Vatan'ın dengesizliği. 1 hafta önce Rog Strix 3070Ti'ı 14.5K ya satıyorlardı. Fiyatlarda Vatan'a bakmak anlamsız yani.

ASUS'un bu modelini çok inceledim harika bir soğutması var Max 65 derece oluyor hiç üstüne çıkmıyor genel olarak da 50-60 civarlarında geziniyor fan sesi de 40 desibel falan yani hiçbir şekilde duymuyorsunuz fanın sesini tasarımı falan da gayet güzel umarım bir kez daha düşer
İade karttır o, birisi iade etmiştir, büyük ihtimalle alan kişi bir sorun görüp iade etimiştir.

Vatan kafasına göre fiyatlandırma yapıyor zaten. 1 günde 6K gelmedi yani Vatan'ın dengesizliği. 1 hafta önce ROG STRIX 3070 Ti'ı 14.5k ya satıyorlardı. Fiyatlarda Vatan'a bakmak anlamsız yani.

Hocam vatan zaten şu an fahiş fiyata satıyor ama 13K ya MSI 3070 Ti Ventus 3X 13700'e ASUS TUF 3070 Ti vardı şu an bu fiyatlara bulamazsın.

İade karttır O, birisi iade etmiştir, büyük ihtimalle alan kişi bir sorun görüp iade.

Sanmıyorum fiyatlar aşağı yukarı çoğu sitede aynıydı zaten çok bir fark yoktu yani.

Düştüğü kadar düştü daha ne olsun diyenlere diyorum. Fiyatlar o kadar şişikti ki hâla düşmeli.. Hele ki yeni nesil ekran kartları geliyorken..

Düştüğü kadar düştü daha ne olsun diyenlere diyorum. Fiyatlar o kadar şişikti ki hâla düşmeli.. Hele ki yeni nesil ekran kartları geliyorken..
Ya dolar olmuş 17 acaba haberiniz var mı? Kartlar önerilen fiyatların altına satılıyor ama bizim millet hala dolardan bihaber düşmesi gerektiğiniz söylüyor, tuhaf.

Ya dolar olmuş 17 acaba haberiniz var mı? Kartlar önerilen fiyatların altına satılıyor ama bizim millet hala dolardan bihaber düşmesi gerektiğiniz söylüyor, tuhaf.
Dolar 17 mi cidden bak hiç haberim yoktu abicim bihaber yorum yaptım..

Bu ülkede fiyatı artan bir malın fiyatı düşmez.
Düşer, düşenler oluyor, düşmeli de..

Yeni konular

Geri
Yukarı