Ekran kartı fiyatlarındaki aşırı ve anlamsız artış

Saçma bir artış değil. IIstikrarsız kurdan dolayı firmalar çok daha yüksek kurlara anlaşma yapıyorlar. Bu ithalat işlemleri sürerken de tüketim devam ettiği için fiyat daimi olarak yükseliyor.

Hocam aynısı burada 2300TL daha ucuza var

Mağazaya gidip kendi imkanlarınla üretiyorsun evet.

Screenshot_6.png

Screenshot_7.png

Saçma bir artış değil. Iıstikrarsız kurdan dolayı firmalar çok daha yüksek kurlara anlaşma yapıyorlar. Bu ithalat işlemleri sürerken de tüketim devam ettiği için fiyat daimi olarak yükseliyor.

Diğer ekran kartları hadi neyse de RX 580 10 bin TL nasıl oluyor :D.

Sırf bu fiyatlar yüzünden 2. sistemi erteledim.

Kankam ben sana söyleyeyim bu miningten sonra fiyatlar ucuzlarsa al bütçen yoksa bile bir yerden bul al çünkü yarın ne olacağı belli değil.

Hadi bu fiyatlara göre uygun da 399 dolarlık ekran kartı nasıl 5700₺ oluyor dolar kuruyla çarpınca bile bu fiyatlara ulaşamıyor anlayamıyorum.

Sorun dolardan dolayı olmayı bırakalı cok oldu kankam asıl sorun vergiler.

Arkadaşlar benim anlamadığım vatan,itopya,incehesap,qp gibi firmalar bu kartları karaborsadan almadığı halde neden karaborsa fiyatlarına satıyorlar ? Bunların melek olmadığını zaten biliyorduk ama insanların gözüne sokacak kadar fırsatçılık yapacak cesareti nerden buluyorlar ?

Bunların fiyatları yine idare eder seviyede. İdarelik alıp kullanılabilirler RTX 2060 gibi kartlara 6-7 bin TL verileceğine.

Yeni konular

Geri
Yukarı