Ekran kartı fiyatlarındaki aşırı ve anlamsız artış

Arkadaşlar benim anlamadığım vatan,itopya,incehesap,qp gibi firmalar bu kartları karaborsadan almadığı halde neden karaborsa fiyatlarına satıyorlar ? Bunların melek olmadığını zaten biliyorduk ama insanların gözüne sokacak kadar fırsatçılık yapacak cesareti nerden buluyorlar ?
Kimse bir şey demiyorda ondan herkes kesse parça alımını bu sitelerden bak nasıl yola geliyolar

Arkadaşlar benim anlamadığım Vatan, İtopya, İncehesap, qp gibi firmalar bu kartları karaborsadan almadığı halde neden karaborsa fiyatlarına satıyorlar? Bunların melek olmadığını zaten biliyorduk ama insanların gözüne sokacak kadar fırsatçılık yapacak cesareti nereden buluyorlar?

Rekabet kurumu el atmıyor serbest piyasa deyip geçiyorlar.

Çok fazla Stok sorunu var.

Aslında dolarda ufaktan düşmeey başlamıştı.Şu mining illeti başımıza bela olmasa güzel fiyatlara kart alınırdı.5700xt kartımı sattım gt730la rtx 3070in fiyatıının düşmesini bekliyorum ama bu gidişle anca yaz başı kartı alırım gibi gözüküyor.

Yine mining krizi baş gösterdi bir kaç yıl önce olduğu gibi. BTC ve çoğu alt coin tırmanışa geçince fırsatçılar yine kamyon kamyon almaya başladı.

Geri
Yukarı