Ekran kartı güncellenmeli mi?

Gaz1osmanpasa

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba RTX 3060 ekran kartım var ya yeni güncelleme gelmiş ama yükleyince eskiden yavaşlıyordu. Şimdi kart yeni ama güvenemiyorum. Ne diyorsunuz? FPS düşme olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba RTX 3060 ekran kartım var ya yeni güncelleme gelmiş ama yükleyince eskiden yavaşlıyordu. Şimdi kart yeni ama güvenemiyorum. Ne diyorsunuz? FPS düşme olur mu?
Unlost eskiden izlediğim bir videosunda eğer kartınız iyi çalışıyor ise güncelleme yapmayın demişti. Ne kadar doğru bilemem.

Unlost eskiden izlediğim bir videosunda eğer kartınız iyi çalışıyor ise güncelleme yapmayın demişti. Ne kadar doğru bilemem.

Böyle bir şey yapmayın. Bu ekran kartı sürücüsü, BIOS değil. En basitinden yeni çıkan oyunlara destek için bile sürücülerin güncellenmesi gerekiyor.

NVIDIA'nın sağı solu belli olmaz, planlı eskitme yapabilir. Ben de aynı şüpheye düşüp duruyorum.

Daha kart çıkalı 1 ay oldu sakin olun. Bu planlı eskitme muhabbetini de bu kadar kafaya takmayın sonuç olarak teknoloji her an gelişiyor ve siz ekran kartı sürücüsünü güncellemeyerek bunu engellemezsiniz.

Geri
Yukarı