Ekran kartı HDMI girişinin vidaları me işe yarıyor?

ertmee

Kilopat
Kek günü
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar ekran kartım 79 derecelere kadar çıkıyordu.(RX 580) ben de termal macun yenilemek için içini açmayı denedim ama fan ve LED kablosunu çıkartamadım. Tekrar vidaları taktım ama şu anda da ekran gelmiyor. Acaba fotoğrafını attığım taraftaki o vidaları sökmem ile mi alakalı? Belki o vidalar HDMI ile alakalı olabilir mi? Not: Klavye ve mouse ışığı yanmıyor. USB'ye telefonu takınca sarj oluyor.

Dosya Ekleri

• 15991491616811075423619178692649.jpg
    15991491616811075423619178692649.jpg
    1,2 MB · Görüntüleme: 93
O vidalar kablo kartı düzgün tutsun, bir sarsıntıda kolay kolay oynamasın diye. Kartı açamamanıza sebep olacağını sanmıyorum.

Yanlış vidaları anlamışım sanırım, üstteki vidalardan mı bahsediyorsunuz?

Oradaki vidalarla sizin işiniz ne? Termal padlere zarar vermiş olabilirsin veya macunu sildiysen kaldırmaya çaıştıysan ondandır bilen birine götür yaptır anlaşılan bilginiz yok bu konularda.
Ekran kartını çıkart dahili olarak monitöre görüntü vermeye çalış işlemci destekliyorsa.

Oradaki vidalarla sizin işiniz ne? Termal padlere zarar vermiş olabilirsin veya macunu sildiysen kaldırmaya çaıştıysan ondandır bilen birine götür yaptır anlaşılan bilginiz yok bu konularda.
Ekran kartını çıkart dahili olarak monitöre görüntü vermeye çalış işlemci destekliyorsa.
Fan ve LED'i sökemediğim oralara ulaşamadığımı söylemiştim.
--------
Lütfen yardımcı olun dediğim için 1 saat mute yedim, kusura bakmayın. RAM'lerimi teker teker çıkartıp takınca sorunum çözüldü. Sağ olun.

Geri
Yukarı