Ekran kartı ısındığında sistemin otomatik kapanmasını sağlama

Erayksknklc

Hectopat
Merhabalar, boşta kalan ekran kartım ile mining yapmak istiyorum fakat bir endişem var; ben bilgisayarının başında olmadığım zaman ekran kartının ısısının yükselmesi ile bilgisayarım zarar görmesi. Bunun yaşanmaması için ne yapabilirim? Şöyle belli bir dereceden sonra PC'yi otomatik olarak kapatacak bir uygulama var mıdır?
Dipnot: Laptopdan Ravencoin kazacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, boşta kalan ekran kartım ile mining yapmak istiyorum fakat bir endişem var; ben bilgisayarının başında olmadığım zaman ekran kartının ısısının yükselmesi ile bilgisayarım zarar görmesi. Bunun yaşanmaması için ne yapabilirim? Şöyle belli bir dereceden sonra PC'yi otomatik olarak kapatacak bir uygulama var mıdır?

Isındığı zaman ya donar ya da reset atar veya kapanır zaten kendisi.

Merak etme zaten sıcaklıklara göre laptop işlemci veya ekran kartı kendini kısar.

Bilgisayarın ne kadar kaliteli ise o kadar sorun yoktur.

Geri
Yukarı