Ekran kartı piyasası düzeliyor mu?

• Konuyu başlatan Ynka
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 713

Ynka

Hectopat
Merhabalar, 1070'imi ilana koydum ve 2060 almayı düşünüyorum. Baktım, 2 ay önce 5500 TL eden kart, şu an 4000 TL'lere kadar düşmüş. Ben şimdi bunu 4200'e satsam bu piyasa geri yükselir mi 1-2 ay içinde? Çünkü kartsız kalmak istemiyorum. 1 ay sonra satsam da belki piyasa iyice düşer diye bir kumar oynuyorum şu anda. Sizin tavsiyeniz nedir? Bekleteyim mi, satayim mi?

1070'den 2060'a geçmeye geçmez bence. Geçecekseniz farkı hissetmek için gözünüze minimum 3060 modelini kestirin.

Ya düşmesi iyi hoş anlıyorum da anlayamadığım bir nokta var sizle paylaşmak istiyorum. Bazı sitelerde evet ilanlar doldu taştı. Yahu arkadaş herkes mi oyuncu kasasından söküp satıyor. 100 ilan var 5-6 tanesi dürüstçe "Mining" yaptım diyor. Çok dikkat etmek lazım. Piyasayı silip süpürenler oyuncular değildi. Kazım yapanlardı. Kazıma karşı değilim elbette para onun kart onun. Ama alıp 1 sene sonra kart elimizde kalırsa olmaz. 2x masrafa sokar bizi bu vatandaşlar. İyi forumlar.

Asus ROG 3070 TI продается за 10 500 долларов. Он уже несколько дней не смотрит тебе в лицо.
2.это была видеокарта, которая сделала руку 15K :)
.

1070'den 2060'a geçmeye geçmez bence. Geçecekseniz farkı hissetmek için gözünüze minimum 3060 modelini kestirin.

Reis lütfen şunu yapmayın benim bütçem sınırlı ben sizden ekran kartı önerisi istemedimki bana 4000 TL daha pahalı bir kartı önermişsin 3060 değil de 3090 al falan desen de aynı olaya geliyor zaten

Yeni konular

Geri
Yukarı