Ekran kartı servis süreci ve İtopya'da değişim

@Emir-EA Garantisi varken termal macun değişimini siz neden kendiniz yaptınız? Yani ekran kartında kullanılan termal macun genellikle 2-3 yıl tam performansını veriyor. Kötü bir durumdasınız.
Kendim yapmadım serviste yapıldı
@Emir-EA Garantisi varken termal macun değişimini siz neden kendiniz yaptınız? Yani ekran kartında kullanılan termal macun genellikle 2-3 yıl tam performansını veriyor. Kötü bir durumdasınız.
Birde bu güvenlik bandrolü nerde bulunuyor ayrıca itopya da 1660 superli sistemler satılıyor ti yerine süper talep edebilirim

Serviste değiştirildiyse ve elinizde buna dair kanıt varsa hiçbir sorununuz yok. Dediğim gibi U.V yardımı için konu açın. U.V ile bir süre daha kullanın. Stoklar yenilendiği zaman değişim talep edersiniz. Firma genelde satıcıya elinde stokta varsa değişim için vermesini istiyor. Olmadığı durumlarda kendi de verebiliyor. Firmalara şu an için güvenmenizi önermem.

Merhaba arkadaşlar. Ekran kartımı 3. kez pazartesi ısınma sorunundan dolayı ASUS'a yollayacağım 3. kez gönderdiğim için değişim talebinde bulunacağım. Fakat birçok yerde İtopya'nın iadeye zorladığını okudum bu konuda seçim hakkı tamamen tüketiciye ait diye biliyorum, muadili ya da bir üst modelini vermek zorundalar galiba. Bunun hakkında yardımcı olursanız sevinirim.

Aynı sorun benim başıma geldi İncehesap'tan aldığım sistemin ekran kartını ASUS Dual RX 5500 XT'yi garantiye yolladım stok olmadığı için bana GTX 1650 önerdiler ve üstüne 800 TL para istiyorlar ya da ekran kartının para iadesi yani 1900 TL bu yaptıkları resmen dolandırıcılık hırsızlıl tüketici ürün değişimi talep ettiyse yapılmak zorunda tüketici kanunlarında yazıyor. Hakkımı sonuna kadar arayacağım gerekirse mahkeme yolu ile çözeceğim insanları soymaya hakları yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı