Penta servis ürün değişim süreci ve kargo nasıldır?

tohatsu

Kilopat
Daha fazla  
Penta'ya geçen hafta arızalı ASUS klavye gönderdim, ürünün arızası 1 günde tespit edildi ve iade onayı verildi. Bana iade formu verdiler ve bu formu ürübü satın aldığım GamingGenTR'ye gönderdim. GamingGenTR de ürünün aynısından ellerinde olmadığını, ücret iadesi yapacaklarını söylediler.

Neyse ben şikayet edip ortalığı biraz karıştırınca Penta ile iletişime geçtiler ve 260 lira ekstra ödeyerek başka model klavye ile değişim yapacaklarını söylediler.

Penta değişim belgesini GamingGenTR'ye gönderdi, GamingGenTR de bana iletti, ben imzaladım, 260 lirayı Penta'ya yatırdım, belgeyi de GamingGenTR aracılığıyla Penta'ya ilettim.

Şu an Penta sisteminde ücreti ödediğim yazıyor, fakat ürünün değişimi için yazı yazılmamış, bu durumu yaşayan arkadaşlar varsa bu süreç ne kadar sürüyor bilen var mı? Kaç gün içinde değişim başlıyor ve kargolanıyor?

IMG_20240228_141726.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
"Ürün ödemesi geldi" açıklaması değişim sürecinde olduğundan yazıyordur. Bence bir iki gün bekleyin en geç cuma tekrar iletişime geçip son durumu öğrenin hocam.

Penta genel olarak bu konularda tüketici yararına güzel inisiyatif üretiyor, süreç ne kadar hızlı ilerliyor pek bilmiyorum.

"Ürün ödemesi geldi" açıklaması değişim sürecinde olduğundan yazıyordur. Bence bir iki gün bekleyin en geç cuma tekrar iletişime geçip son durumu öğrenin hocam.

Penta genel olarak bu konularda tüketici yararına güzel inisiyatif üretiyor, süreç ne kadar hızlı ilerliyor pek bilmiyorum.
Sanırım bir tek benimle sorun yaşıyorlar, iki firma arasında arada bırakıldım ve telefonda ciddi şekilde tartışmak zorunda kaldım. Bu baskılar üzerine değişim kabul edildi. Bekliyorum bakalım nasıl ilerleyecek.

Geri
Yukarı