Ekran kartı stoğu olmadığı için kararsızlık

Merhaba, bilgisayara alacağım fakat ekran kartı stoğu olmadı için almak istemiyorum sizlere şöyle bir sorum olacak.

Ekran kartı olarak RTX 2060 alasım vardı fakat stok olmadığı için alamıyorum. Onun yerine 1660 Ti önerir misiniz?

Sistem şu;
İşlemci: AMD Ryzen 5 3500.
Anakart: ASUS TUF B450-PLUS GAMING b450.
RAM: Corsair Vengeance LPX 16 GB (2x8) DDR4 3200MHz C16:
Disk: WD Blue 500GB 560MB/530MB/s M.2 SSD disk.
Kasa: Gamepower Horizon Gaming 4*120mm RGB fan 650W 80+ Bronze (kasa'yı değiştirme ihtimalim var.)

Mining kartlarını bekle o zaman ekran kartlarını hepsi olmasa dahi bir kısmı stoklarda olacak.

Ben de aynı durumdaydım apu topladım ekran kartına vereceğim parayı anakarta yatırdım b550 aldım işlemci de 4650g

Ne güzel mecburiyetleriniz varmış sizin öyle. Hayat işte kimine mecburiyet olan şey bir başkasına lütuf oluyor :D
Mühendislik öğrencisiyim. Gaming notebook vardı onu sattım. Kazandığım parayla okul başlamadan önce güçlü bir sistem toplamam gerekiyordu. Hem render hem de oyun oynatacak bir sistem toplamam gerekiyordu. i7 9700k alacaktım ama indirimde değildi. Ekran kartını pahalıya aldım ama dediğim gibi beklemezdim. :)

Mühendislik öğrencisiyim. Gaming notebook vardı onu sattım. Kazandığım parayla okul başlamadan önce güçlü bir sistem toplamam gerekiyordu. Hem render hem de oyun oynatacak bir sistem toplamam gerekiyordu. i7 9700K alacaktım ama indirimde değildi. Ekran kartını pahalıya aldım ama dediğim gibi beklemezdim. :)

Hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı