Ekran kartı yetmeyen oyunu oynarsak ne olur?

İşletim sistemi
Windows 10

Cihangir ceyhan

Hectopat
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
120 GB SSD 500 GB HDD
Ekran kartı
GTX550 Tİ
Anakart
760GM-P23
İşlemci
FX8300
Ekran kartı yetmeyen oyunu oynarsak ne olur ekran kartı yanma durumu veya bozulma gibi bir durum olur mu?
Epic Games'ten PUBG oynuyorum sadece ekran kartım kaldırmıyor fakat 20 40 arası FPS. Ekran kartım yetmediği için yanma veya arızalanma gibi bir durum olur mu merak ettim.

En fazla oyun çöker veya açılmaz. O tarz sıkıntılar yaşamazsınız.

Açılıyor hocam sorunsuz oynuyorum yani arızalanma gibi bir durum olur mu korkum bu yanda. Sıcaklık değerleri iyi kartın.

Ekran kartina bir zarar gelmez, sadece düşük kare hizlarindan ve droplardan dolayi oyundan keyif alamazsin.

Keyif alıyorum hocam yanma veya bozulmasından korkuyordum.

Açılıyor hocam sorunsuz oynuyorum yani arızalanma gibi bir durum olur mu korkum bu yanda. Sıcaklık değerleri iyi kartın.

Keyif alıyorum hocam yanma veya bozulmasından korkuyordum.
Hiçbir sorun olmaz, gönül rahatlığıyla oynayabilirsiniz fakat sisteminiz masaüstü ise dilerseniz 2. elde uygun fiyatlara rahatça oyun oynayabileceğiniz sistem yükseltmeleri tavsiye edebilirim.

20-30 FPS ile keyif almanız biraz garibime gitti. Yüksek Hz monitör kullanmadıysanız normal olabilir belki.

60 Hz 🥲

Hiçbir sorun olmaz, gönül rahatlığıyla oynayabilirsiniz fakat sisteminiz masaüstü ise dilerseniz 2. elde uygun fiyatlara rahatça oyun oynayabileceğiniz sistem yükseltmeleri tavsiye edebilirim.

Yok hocam teşekkür ederim çok sistem gereksinimi isteyen oyunlar oynamıyorum sadece PUBG var yüksek sistem gereksinim isteyen.

Yeni konular

Geri
Yukarı