GTA 6 için önerilen ekran kartı ne olur?

Arkadaş fosil kart dedi ben ona tepki verdim dostum o kartların hayalini kuran gençler var.

Evet fosil kartlar. Asgari ücretlinin bile 2 günlük kazancıyla ikinci elden alabileceği kartın hayalini yattıkları yerden kurmak yerine sömestır tatilinde iki dükkanın camını silseler kazanırlar.

Fakir edebiyatının sınırlarını öyle bir zorluyorsunuz ki pes doğrusu.

Sence burada sorun çalışmak mı? Yoksa bilgisayar parçalarının bu kadar pahalı olması mı?
Asgari ücretin 17.000 TL olduğu yerde 1500 lira veremiyorsa o çocuk oyunda oynamasın bence ders çalışıp adam akıllı bölümü kazanıp meslek edinsin ondan sonra 4090'da alır. Fakir edebiyatını bırak çok saçma bayağı da komik oluyor.

Burada olay RX 570-580 gibi kartlara fosil demesi çok sevdiğiniz 3060'larda 4 sene önce çıktı belirtmek isterim.
Şahsen benim için fosil olup olmadığını kartın günümüzde ne kadar yeterli olduğu belirler. 580 artık minimum gereksinimlerden bile kalkmaya başlayan bir kart, bu yüzden fosil denmesi normaldir diye düşünüyorum. Bu devirde bütçen yoksa Series S alacaksın, gidip 570 ile pc toplamanın bir anlamı yok.

Neyini beğenmediniz acaba? Ben RX 570 ile ultrada RDR2 oynuyorum, Cyberpunk oynuyorum bu kartlar güçlü kartlar.

Hocam kullanmadım kartları bahsi geçen oyunları dediğiniz ayarlarda oynatıp oynatmadığı hakkında bilgim yok ancak GTA6 ifadesi biraz abartı gibi olmuş sanki.

Şahsen benim için fosil olup olmadığını kartın günümüzde ne kadar yeterli olduğu belirler. 580 artık minimum gereksinimlerden bile kalkmaya başlayan bir kart, bu yüzden fosil denmesi normaldir diye düşünüyorum.

İşte bu kadar kibar cevap vermek varken arkadaşlar aşağılayıcı şekilde konuşuyorlar fakir edebiyatı falan zamanında sizde o kartları kullanıyordunuz.

Burada olay RX 570-580 gibi kartlara fosil demesi çok sevdiğiniz 3060'larda 4 sene önce çıktı belirtmek isterim.

RTX 3060 2021 senesinde çıktı, 3 yaşında. RX 570 ise 2017 yılında çıktı ve 7 yaşında.

AMD'nin bile sürücü desteğini kesip müzeye kaldırdığı kartın nesini savunuyorsun merak ettim.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı