GTA 6 için önerilen ekran kartı ne olur?

Züğürt tesellicileri kendilerini avutuyor bir de fakir edebiyatı yapıyor. Rockstar bunlara acıyıp dandik 570'de çalıştıracak şekilde oyunu yaparsa ki imkansız merhaba GTA 5 grafikleri deriz. O yüzden kendilerini avutmaya devam etsinler.

Nereden geldiğini unutma bak kardeşim sen bu bilgisayar işine 4090 la mı başladın?

Şuan çıkan AAA oyunlara göre bakarsak önerilen olarak 2080-3070 kıvamında bir şey olur diye düşünüyorum. Tabii oyunu en yüksek ayarlarda olursa RT ile oynamak için çok daha iyi kartlar gerekecektir.

Burada önemli olan "önerilen" bölümünde belirtilen kartların hangİ ayarlarda kaç fps'i hedeflediği. Önerilen bölümünü 4k'ya baz alarak yaparlarsa beklediğimizden daha yüksek şeyler de yazabilirler sonuçta.

1000-1500 liralık kartın hayalini kuran "genç" gitsin çalışsın 1 haftada alır. Çok komiksin.

Lise 1'e giden çocuk mu çalışsın? Ya da daha küçük çocuklar da istiyor iyi bir bilgisayarım olsun diye onlar da mı çalışsın o yaşta?

1000-1500 liralık kartın hayalini kuran "genç" gitsin çalışsın 1 haftada alır. Çok komiksin.

Belli ki sen baba parasıyla almışsın bir tane bilgisayar burada konuşuyorsun aşağılayıcı şekilde.

Lise 1'e giden çocuk mu çalışsın? Ya da daha küçük çocuklar da istiyor iyi bir bilgisayarım olsun diye onlar da mı çalışsın o yaşta?
Gözünü aç gerçekleri görmeye başlasan iyi olur ondan sonra hayal kırıklığı insanı üzer yıkar. Ben ne anlatıyorum ki sana 😅

Şu anda dolabımda yatmakta olan bir adet RX 570 var kendi paramla aldım çalışıp kazanıp şimdi emekli ettim. He bu arada 7 yıllık fosille GTA 6 oynamayı unutmaya başla diyorum.

Belli ki sen baba parasıyla almışsın bir tane bilgisayar burada konuşuyorsun aşağılayıcı şekilde.
Çalışmasına da gerek yok ki hocam, bayram harçlıklarını biriktirse bile alır. Bu devirde 1000-1500tl cidden para değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı