Ekran Kartında AMD mi NVidia mı? İşte Cevabı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu arada son Unigine Heaven Benchmark testinde yeni HD 7970 6 GB Toxic Edition, fabrika çıkışlı OC ile gelen GTX 680'i geçti. ^^ Nvidia fanboylarına duyurulur.

Ben Nvidia hayranı olarak Helal olsun HD 7970'e diyorum :) Ama GTX 690'nı ne yapsa geçemez. Toxic modeli Sapphire markayamı aitti ?

Şimdi Nvidia üstün. AMD 7000 serisini çıkarır, bu sefer de AMD üstün olur. O zaman da Nvidia 700 serisini çıkarır üstün olur. Bu savaş hep sürer. Önemli olan fiyat/performans listesinde senin tercihin.

6 GB bellekli Limited Edition, Vapor Chamber soğutmalı... Çift GPU'lu bir kardı geçen tek GPU'lu bir kart şuana kadar üretilmedi. ^^ (Aynı nesil için konuşuyorum.)

Bu arada son Unigine Heaven Benchmark testinde yeni HD 7970 6 GB Toxic Edition, fabrika çıkışlı OC ile gelen GTX 680'i geçti.

Öyle karşılaştırmayacaksın ama. Siz özel tasarımlı HD 7970'ile düz GTX 680'i karşılaştırıyorsunuz. Mars iii'ü karşılaştırın bakalım. ;)

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla uzun zamandır ekran kartlarını takip etmiyorum. En son hatırladığım Nvidia çıkarttığı GTX680 ile AMD HD7970'i geçmişti. Tabi yanlış hatırlıyorda olabilirim ama daha sonrasını bilmiyorum :)

Ben Nvidia hayranı olarak Helal olsun HD 7970'e diyorum :) Ama GTX 690'nı ne yapsa geçemez. Toxic modeli Sapphire markayamı aitti ?

Erhan sen ne içtin abi? Ne içtiysen ben de ondan istiyorum. Yani nedir sendeki bu nVidia ve Intel fanboyluğu. Tek GPU'lu kartları çift GPU'kartlara ezdirerek ne yapmaya çalıştığını anlayabilmiş değilim. Armut ile elmayı karşılaştırıp elma kırmızı armut sarı o zaman elma daha iyi demek hoşuna mı gidiyor? Nedir yani bu? :rolleyes:

O kadar bağırıp çağıracaksanız QUADRO FX serisinden de bahsetmeniz gerekmez mi?
Aşağıda bir ekran kartı taklidi yapan bir kart görmekteyiz. Bence bu kart dikkate değer bir kart.
enlporionhd.jpg

By mr_yamyam at 2011-10-30

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı