Ekran kartının sıfır olduğu nasıl anlaşılır?

Limitless0435

Decapat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar birkaç gün önce ASUS Dual RX 6700XT alacaktım ve satıcı güvenilir mi? Diye konu açmıştım. Bu satıcıdan ekran kartını aldım satıcının ismi Hobbyturkey ekran kartı dün geldi. Kutu etiketinde, garanti etiketinde herhangi bir yırtılma yoktu fakat ekran kartının üzerindeki jelatinleri yoktu. Sorum şu şekilde olacak bu ürün kullanılmış olabilir mi? Yoksa bazı sıfır alınan ekran kartlarının üzerinde jelatin olmayabilir mi?

Satıcının linki:

Önceden açtığım konu:

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu fiyata almadığınızı söyleyin lütfen.

Çok absürt bir fiyat. Başka yerlere bakın derim.

Bağışlayın, konuyu yanlış anlamışım. Satıcı hakkında pek bir bilgim yok. 8k civarı bir fiyat biraz kafa karıştırıcı.

Fiyat 12.699 değil. 8.514 TL. ve piyasada en düşük sıfır fiyat 11.057 TL. Sıfır olma ihtimali yok bu ekran kartının.

Düzenleme ; Trendyol x satıcısı sattığı için sıfır ihtimali yok. Büyük bir firma devasa bir indirim kampanyası yapar o ayrı.

Fiyat 8514’müş tamam.
Fiyat 12.699 değil. 8.514 TL. ve piyasada en düşük sıfır fiyat 11.057 TL. Sıfır olma ihtimali yok bu ekran kartının.

Düzenleme ; Trendyol x satıcısı sattığı için sıfır ihtimali yok. Büyük bir firma devasa bir indirim kampanyası yapar o ayrı.
Hocam ekran kartı piyasasında bazı modeller gereksiz pahalı oluyor. 8700 TL’ye en tepe modellerden birisi varken. Sıfır olabilir.

Hocam bu fiyata almadığınızı söyleyin lütfen.
8514 liraya aldım garantisini sorguladım 2026 ya kadar devam ediyor

12.669 sanırsam.
8514 lira

Fiyat 8514’müş tamam.

Hocam ekran kartı piyasasında bazı modeller gereksiz pahalı oluyor. 8700 TL’ye en tepe modellerden birisi varken. Sıfır olabilir.
ekran kartına detaylı baktım 0 gibiydi garantisi devam ediyor garanti etiketi üzerinde
ama jelatin olmaması kafamı karıştırdı.

Satıcı yorumlarında kullanılmış ürün gönderdiler yorumları var. Vida takılı anakart göndermişler adama :) Bu tarz satıcılar pek güven vermiyor bana kullanılmış ürün gibi duruyor. İade edin derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı