Ekran kartının sorunlu olduğunu nasıl anlarım?

Ömer Gündüz

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar takip edenler bilir, benim şuan ki ekran kartım SAPPHIRE HD 7870 GHz Edition OC ve bu kartlarda yaygın bir problem olan siyah ekran sorunuyla karşılaşıp garantiye gönderdim fakat hiç bir şey yapılmadan geri geldi. Şimdi bugün bu sorun gene oldu. Oyunun ortasında tak diye gitti. Bende datagate'ei arayıp ürün müdürüyle konuştum bana tekrar kartı geri gönderdin dediler ve bu sefer gerekli bilgilendirmeler yapıldı dediler. Fakat ben göndermeden önce bir kez daha emin olmak istiyorum bu kartın gerçekten bu soruna sahip olduğundan. Youtube'da bu sorun ile ilgili deneyimlerini videoya çekip koyanlar var. Bakıyorum bazılarında ses loop oluyor, buzz sesi geliyor ama bende gelmiyor. Tek fark bu, onun dışında monitör aynen sinyal yok diyor. Reset atmak zorunda kalıyorum hiç bir şekilde tepki vermiyor bilgisayar. Emin olma şansım var mı bu problemden?

Videoya çek. Ama uzaktan al sen de görün kasa da görünsün ki olayın suistimal olmadığı, olayda bir hile vs. olmadığı anlaşılsın. (Olur ya kasadan başka biri kapatıyor fişi çekiyor vs. demesinler :D)

Gerçi arada oluyor demişsin bu sefer de videoya çektiğin sürece olmayacağı tutar :mad:

Geçmiş olsun.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı