Çözüldü Ekran kartının üzerindeki bu leke nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mark Jefferson

Hectopat
Makaleler
2
Ekran kartımda kazıyarak(çok fazla bastırmaya cesaret edemedim, bu yüzden de çıkmamış olabilir.) veya silerek çıkaramadığım toz yumağı gibi bir şey var. Bu tam olarak nedir? Herhangi bir zararı olur mu? Ekran kartını stres testlerine soktuğumda hiçbir şekilde hata vermiyor veya çökmüyor.

IMG_20200706_113733.jpg

Benim arka taraf bundan kötüydü temiz bi diş fırçasıyla ve fönü soğuk üfleterek ilk günkü haline getirmiştim fırçayı bastıra bastıra kazımıştım hiçbirşey olmamıştı.
Size tavsiyem dikkatli olun yine de ama o kadar da dandik değil arkadaki bileşenler fazla takıntı yapmayın minik bi fırça varsa hava tutarak üstünden geçin temizlenir.

Ekran kartımda kazıyarak(çok fazla bastırmaya cesaret edemedim, bu yüzden de çıkmamış olabilir.) veya silerek çıkaramadığım toz yumağı gibi bir şey var. Bu tam olarak nedir? Herhangi bir zararı olur mu? Ekran kartını stres testlerine soktuğumda hiçbir şekilde hata vermiyor veya çökmüyor.

Eki Görüntüle 634507

Tozlar birleşmiş ekran kartı üzerinde bir ordu kurmuş gibi. Kulukçöpü ile hafif bastırabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı