Ekran kartınızın fotoğrafını paylaşın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende Vatan'dan topladim hocam sistemim toplanirken orada olmak o 2080 Super'i elime almak cok isterdim ama ne yazik ki pandemi var. Bir de benim sivi sogutmamin RGB kontrolcusunu takmamislar termal macun degistirirken ben kendim duzelteceğim onu Full sivi sogutma sokmek gerekecek galiba RGB'leri anakarta baglamislar.

Aura Sync üzerinden de kontrol edebilirsiniz hocam.

Hocam biliyorum zaten iCUE programi uzerinden yonetiyorum RGB'leri. Sadece kontrolcusunu takmamislar takmak istiyorum ama takmayadabilirim.

ROG keşke 3000 serisinde 2000 serisindeki tasarımı ile devam etseydi. Ama ben yeni tasarımı da beğendim.

1601888197492.png

Yakın zamanda satıp 1030 yada 1050 almayı düşünüyorum. Bu arada bu kart neden malum sitede 300TL'ye satılıyor insanlar aç mı kaldı? Ederi 200 en fazla biliyorum.

O dikey tutucu performansa negatif etkisi oluyor mu?
Ucuz bir ürün alırsan çalışmama ya da performans sorunlarını yaşatabiliyor. Elektronik manyetizmaya karşı koruması olan kaliteli ve ne yazık ki pahalı bir ürün almakta bu yüzden fayda var. Kullandığım ürün şu;

Daha ucuz bir alternatif istersen bu ürünle de kısa bir süre kullanım yapmıştım, önemli bir sorun yaşamadım.

Ucuz bir ürün alırsan çalışmama ya da performans sorunlarını yaşatabiliyor. Elektronik manyetizmaya karşı koruması olan kaliteli ve ne yazık ki pahalı bir ürün almakta bu yüzden fayda var. Kullandığım ürün şu;

Daha ucuz bir alternatif istersen bu ürünle de kısa bir süre kullanım yapmıştım, önemli bir sorun yaşamadım.

Ücrette sıkıntı yok performans kaybı vermesin yeter kardeşim teşekkür ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı