Ekran kaydı için ne yapılmalı?

Arslan Nadir

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba YouTube videosu için ekran kaydı almak istiyorum ama en iyi 3 programı denedim FPS düşüşleri ve takılmalar oldu çalışırken ve memnun kalmadım ben. Alıcı VR HD bir şekilde kayıt yapmak için ne yapabilirim adaptörü falan var mı uygulama indirmeden yapacağımız?

Merhaba YouTube videosu için ekran kaydı almak istiyorum ama en iyi 3 programı denedim FPS düşüşleri ve takılmalar oldu çalışırken ve memnun kalmadım ben. Alıcı VR HD bir şekilde kayıt yapmak için ne yapabilirim adaptörü falan var mı uygulama indirmeden yapacağımız?
Hocam sistem özellikleriniz neler?

Bildiğim kadarıyla adaptörle yapılmıyor. OBS, Game Bar ve Camtasia Studio programları gayet iyi kayıt altına alıyorlar. Sizin sisteminiz yetmiyor olabilir.

Hocam GeForce Experience destekliyorsa ekran kartınız GeForce Experience kurun alt+Z tuşlarıyla açılan ekranda kayıt alabiliyorsunuz gayet de akıcı ve FPS düşürmüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı